SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
nie ma sensu gdyz na bramie cie wywala od razu:(
jak sobie zalatwisz nowe to mozesz tam jechac)
pozdrawiam @ll
ps: nie odpisuje na maile bo mam z***anego outlooka:((

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki GINO,
mam kilka brakow i niezle bym sie wpakowal :((
Zamiaru nie porzucam (w sumie nawet nie moge) wiec zapewne jeszcze sie odezwe :)
PS.Jestem informatykiem, jesli nie radzisz sobie cos z kompem - moge jakos pomoc... :)

"Kocham śmierć, tylko ona na mnie czeka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Witam mam na imię Damian mam 17 lat i powarznie myślę o wstąpienu do Legi cudzoziemskiej za pare lat.Szukałem osoby do która była w legi i może odpowiedziećmi na parę pytań.
1.Czytałem że oprucz egzaminu na inteligencje i czy masz równo pod sufitem, jest sprawdzian siłowy ,składający się z biegu na 100m ,600m i 5000m oraz pływania na 100m.Z innych źródeł słyszałem że masz 12min i biegniesz ile wlezie.Chciałbym sie dowiedzieć jakie czasy uzyskałeś na poszczegulnych sprawdzianach ,lub średnie które gwarantują dostanie się.
2.Ludzie pier.... rużne żeczy ,słyszałem że elitarnejednostki wysyłane są na tajne misje w których żołnierze zabijają na zlecenie.
3.Jakie sąkonsekwencje opuszczenia legi przed zakończniem kontraktu?
4.Co jeśli ja bym po 3 latach służby starał się o obywatelstwo Francuskie, a po zakończniu służby minimalnej czyli 5 lat dostał te obywatelstwo został we Francji?Gdzie bym mógł znaleść robotę?W jaki sposób Lgia by mi pomogła?
5.W ile trzeba się nauczyć Fracuskiego?Słyszałem że po 1 miesiącu trzeba znać wszystkie rozkazy?
6.Jak wygląda sprawa torzsamości?
7.?Czy można uniknąć sądu?
Z góry dziękuję za odpowieć.


Chwała tym którzy byli przeżyli i powrócili.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Do vassago4
Wiesz co to jest informatyku: myjka paryska ?
a Pologne guen bast ?
To uważaj co piszesz bo mam na karku prawie 40 i nic nie musze z nikąd przepisywać a "hejlikopter" to Romuś
a reszta to dla ciebie wielka tajemnica
póki nie spróbujesz jak smakuje algierski piach
Po drugie jesteś nowy na tym forum jak widzę więc najpierw się trochę rozejrzyj i poczytaj kto, co, dlaczego i komu coś zarzucasz i z kim rozmawiasz.

Pozdrawiam



Zmieniony przez - Van w dniu 2003-10-08 12:13:30

Zmieniony przez - Van w dniu 2003-10-08 12:14:06

Zmieniony przez - Van w dniu 2003-10-08 12:21:43

Zmieniony przez - Van w dniu 2003-10-08 12:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
posluchaj nie czytaj glopot po 1 jest tylko bieg (12 min musisz min zrobic 2700m)nic wiecej nie ma z cwiczen!!! misje sa po to jest legia!!
mozesz oposcic legie (uciec) po prostu juz do francji nie pojedziesz bo tam cie moga zlapac jak wejdziemy do uni to podejzewam ze wtedy w polsce tez!!
jak zrobisz sobie obywatelstwo to smialo mozesz pracy szukac a legia nie pomorze ci w niczym!! oni maja cie w dupie!! ale jezyka nie nauczysz sie tam przez 1 m-c nawet przez nastepne 3 m-ce wcastel nie nauczysz sie nic wiecej niz tylko rozkazy nie bedziesz mial czasu tylko w ****e i na gaz! jezyka nauczysz sie na misjach bo wtedy bedziesz mial na to czas!
tozsamosc ci zmieniaja masz nazwisko zaczynajace sie na ta sama literke wiek ten sam zmieniaja ci imie twoie i rodzicow oraz miejsce urodzenia! jesli chodzi o sad?? to niewiem o jaki bo najpierw trzeba by ci bylo udowodnic ze sluzyles a to jest niemozliwe byles na wakacjach w pracy czy na jum,ie ale nie w legii)
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie będę walczył za Polskę ponieważ juz nie ma o corządzą ją idioci zołnierze nie sa po to aby oceniać nasz d****ny rzad jak to ktos powiedział!!sa po to aby walczyc za niego za d****ny rzad zeby za niego ginac aby mogł sie odbudowac po ew. wojnie i rzad wyda beznadziejen rozkazy bo to wszystko polityka nie lubie polski jest pełna kłamstw ludzie staja sie coraz gorsi bo rzad nas męczy, a jak by byla mobilizacja to by polowa armi na zachód uciekła bo to ćpuny kociarze i pijaki wiec nie mówcie ze w legii sa tacy ludzie poprostu tenkto poszedł i sie nie dostał i tak to opowiada był przewrażliwony i tyle i ma pretnesje ze sie nie dostał i teraz ***ie legie jak moze. Byłem na komisji ostatnio dostałem A i co z tego pytali czy chce isc do wojska powiedziałęm ze odrazu po matorze to koles powiedział ze dla takich jak ja nie ma miejsc bo jestem ochotnikiem biroą tych co nie chcą isć. Nie ma w polsce wojska poza paroma jednostakmi...a reszta szczela z kałasza z 69r i ma granat na rok i jeźdzą zdezelowanymi czołgami a reszte służby się pije i koci i ćpa....nie ma o co walczyc bo juz nic nie ma jest syf i czekam na drugą "argentynę" ...

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Gino dzięki za odpowiedz.Ale słyszałem ostatnio ,od gościa co ma kolege Legioniste ,że po 5 latach legia kołuje robote w jakiś służbach mundurowych?Czyżby żandarmeria?A tak na marginesie to do jakiego regimentu chciałeś wstąpić?

Chwała tym którzy byli przeżyli i powrócili.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
kult do mnie pijesz??
gowno wiesz o zyciu bo gowniarz jestes!! nie chodzi mi o wiek ale o zachowanie!!
ja od samego poczatku mowie ze jak ktos ma ochote to niech jedzie potrzebne na wyjazd min to 1000zl (ok500zl to bilet autokarowy z polski nio i ze 100e trzeba min miec a 150-200 to spoko wystarczy jeszcze na zwiedzanie)wiedz zbierz sobie taka kaske i zapraszam jedz sie przejedz!!
jak przejedziesz bedziesz mowil to samo co ja!!

ja tyllko mowie chlopakom co ich czeka ze kokosy sie juz skonczyly!! jak nie masz planow na wakacje to polecam bo sobie przynajmniej pozwiedzasz!!
*
czytalem juz sporo twoich wypowiedzi i jak dla mnie sa zalosne bo jedziesz tylko na wszystkich a sam nie masz nic do powiedzenia!!!
*
DamianWoj- podobno tak jest ze polowa zandarmow to legionisci(tak slyszalem )ale legia nie bardz chce pomagac w ten sposob bo jak jestes zdolny do sluzby to powinienes zostac w szeregach a nie uciekac ! ale jak poznasz jezyk i zrobisz sobie zielona karte to prace znajdziesz bez problemu!!ogolnie we francji jest sporo roboty (jka znasz jezyk) a polakow cenia za to ze sa dobrymi pracownikami!
jesli zas chodzi o regiment to ci nie powiem bo juz sam nie pamietam mialem 3 wybrane jednostki napisane na kartce ale poszla sie ***ac a tak to nie pamietam bylo calvi i jeszce 2 inne(bylo jakies komando stacjonujace w niemczech i bodajze gujana(tam jest lepsza kasa ale duzo ciezsze warunki2500-3000e)
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki gino ze tak o mnie mówisz iwdze szacunek przede wszystkim....Zwiedzał co wakacje francje i bylem na dniach otwartych legii i mam kumpla w legii...nie ebde sie z toba kłócił zostają najwytrwalsi...

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2108
GINO napisał: "...jak ktos nie ma planow na wakacje to warto sie teraz zaciagnac przynajmniej troszke zwiedzi i pare dzyngow zarobi placa ok25e za dzien w aubagne!!!wiec po wyjsciu starczy jeszcze zeby pospac na plazy i popic troszke piwka )..."
A ja odradzam takie podejscie, bo mimo wszystko jest to łamanie polskiego prawa (bez względu na to jakie ono jest ), i w przypadku wykrycia grozi do 5 lat więzienia.


"Aby wygrać- doprowadź swego przeciwnika do wściekłości, a sam zachowaj spokój..."

"Vivere militare est..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium