SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
mlkv nie rozkminiam o co ci chodzi ?? Do jakich kontraktów, za jakie pieniądze i co z tym marins

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Tak tak ja nie mysle tylko o blackwater ale jego pochodnych itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Co z wami sie porobilo wyjechaliscie czy co?Pytam ludzi ktorzy znaja temat.jakie mam szanse na dostanie sie do legi z ta moja waga 55kg 174cm wzrostu tyle ze bardzo dobrze biegam(.Mam szanse czy niewarto probowac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
radziłbym popracować nad wagą. Po legii cudzoziemskiej jesteś w stanie podpisać kontrakt z każdą firmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"jesteś w stanie podpisać kontrakt z każdą firmą." - nie do końca - większość firm "ochroniarskich" łapiących kontrakty w Iraku to firmy amerykańskie bądź brytyjskie, francuskich brak z uwagi na to, że Francja nie bierze udziału w tej wojnie. Firmy biorą głównie weteranów wojsk własnych, także pobyt w Legii nikogo tam na kolana nie rzuci przy werbunku. Oczywiście zawsze lepsze to niż służba w piechocie w grudziądzu ale...

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
Na obecną chwilę jest zarejestrowanych 332 ochroniarzy, którzy ponieśli śmierć w iraku. Rzeczywiście największą liczbę pod względem narodowościowym stanowią amerykanie. Firmy z ugruntowaną pozycją blackwater itd. nie narzekają na brak chętnych z usa, ponieważ dają duże płace. Ale w iraku jest wiele innych firm, które ochraniają żołnierzy itd. i one tną po kosztach jak leci. Stąd wielu ochroniarzy z dalekiego wschodu. A i osób które były w legii jest sporo w iraku. Wystarczy poszukać ogłoszenia w necie. Z rok temu zabito japończyka, który był specjalistą w firmie Hart i odziwo był właśnie z legii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Dzieki korleone ale prosilbym tez innych forumowiczow o dobre rady??? Czy mam szanse z ta waga czy raczej nie????Ile radzili byscie przytyc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Dzieki korleone ale prosil bym reszte forumowiczow o wypowiedzenie sie na temat moich szans z moja waga!!!!????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Słaba waga = słabe szanse.
I to nie jest żadna złośliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
Juz pisalem ci wczesniej MLODY ze waga i wzrost nie maja az takiego znaczenia no ale jezeli chcesz to idealny legionista powinien wygladac tak.
waga-100 kilo
wzrost-180
oczy-niebieskie
wlosy-blond
nr.buta-43 i najlepiej dobrze wyrzezbiony.
Nie zawracja sobie glowy takimi pierdulami tylko dobrze sie odzywiaj,miej dobra kondyche,badz sprytny,zwinny a napewno cie przyjma.

"amicus certus in re incerta cernitur"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium