SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
akurat wtedy bylem w aubagne w tym roku jak bylo swieto legii fajne petardki puszczali)
powiem ci tak jaby tam bylo tak jak myslalem przed wyjazdemze jest to w tej chwili by mnie juz tu nie bylo!!
ja jechalem po kase chcialem odpukac 5 latek i wrocic ale niestety tam nie ma kasy a na jednostkach mams to samo co unas w woju siedzisz i nic nie robisz tylko sprzatanie nio i bieganie (podstawowe cwiczenie legionisty)
znam gosci ktorzy sa tam juz ponad 6 latek a na misjach byli w sumie ok roku wiec nic nie zarobili!! znam tez kolesi co sa non stopa na misjach!! i nie zalezy to od ciebie tylko od szczescia czy tam trafisz a jak juz trafisz to nie jest tam tak pieknie!!z atakie pieniadze nie oplaca sie tam jechac!! przygoda jest to fakt ale dzisejsza legia tak strasznie rozni sie od tej co byla jeszce pare lat temu ze na 1 rzut oka dojzysz roznice mimo ze tam nie byles nigdy wczesniej!!!
jak pojedzisz i podejzewam ze przyjedziesz to mi opowiesz !!!
jak zostaniesz to tylko dla tego zeby mi zrobic na zlosc:P)
powiem tak ze jakbym nie mial wyjscia(duzy wyrok) to wtedy tak pojechalbym tam i zostal !!!
a tak jeszcze jedna wskazowka jak chcesz tam zostac to musisz byc potulny jak baranek i grzecznym chlopcem musisz byc jak zobacza ze masz swoie zdanie to odpadasz!!! kiedys bylo odwrotnie brali buntownikow i wyjetych spod prawa (to oni stworzyli ten mit)
a teraz jest jak jest -poprostu!!
pozdrawiam @ll
ps:zgadzam sie zostaja najwytrwalsi! wiec powodzenia!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe z tą kasą to napewno masz racje!!bo to są takie mity ze duzo sie zarabia moze keidys sie zarabiało, a potulny jak baranek:) chyba w zadnym wojsku nie ma sie zdania za szeregowca tylko morda w kubełi do gara....tak bylo od zawsze wykonac rozkaz i tyle...nie zostanę zeby zrobić ci na złośc:) (o ile sie dostane), poprostu chce isc do woja ale nie polskiego bo nie bede służył "ojczyźnie" złodzieji...nie ma za co walczyć kiedyś może bylo...zreszta we Francji tez nie ma za co walczyć ale moze chciaz na jakas misje wyjade gdzie nie bede traktowany tak jak polak. Kiedys słyszałem tai kawał jak pl byli w Iraku ze irakijczycy atakuja ktos sie tam drze z usa a drugi gada no to teraz polacy na pierwszy rzut...mieso armiatnie i tyle w lc tez jest mieso armatnie ale przynajmiej sluzy sie pod swoim dowodctwem...

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855


Czytajać twoje wypowiedzi to legia się zepsuła i kasy już takiej niema.Ale ja niemam wyjścia za 4 lata jadę i muszą mnie przyjąć.Narazie żyje tylko legią.Powody to sytuacja rodzinna i cheć bycia kimś ,zobaczyć trochę ten świat.Wolę pojechać tam czegoś się nauczyć i zarobić (nieoriętuje się dokładnie ile teraz jest money,ale chyba ok 1000e) niż gnić w polsce i za 800zł zapi****lać jak głupi wół.Kończe tech elektroniczne i może dostanę się do jakiegoś zmechanizowanego regimentu(jak będe miał szczęście).Jak będzie jeszcze wojsko polskie(unia europejskato pójde na rok.Zastanawiam się nad Dżibuti.Co o tym myślisz Gino?Jeśli wiesz coś na temat starzu w legi to napisz?Chciałbym się dowiedzieć czy po 5 latch można zostać jakimś instruktorem kapralem ,czy poprostu szukać roboty gdzie indziej?Jakie było by najlepsze rozwiązanie.Jestem na tyle zdeterminowany że mógłbym tam zostać 15 lat.Jakie są szanse?Mam jeszcze parę pytań ale mi z główy qrwa wyleciały.Dzięki za odp(sory za byki)

Chwała tym którzy byli przeżyli i powrócili.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian skad jesteś pewnien ze wytrzymasz 15 lat takie hasła jak jestem zdeterminowany to tak troche dziwnie..

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Bo niemam nic do stracenia ,a wiele do zyskania.A słowa mi zabrakło

Chwała tym którzy byli przeżyli i powrócili.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
looz

LEGIO PATRIA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
mam kolesia ktory teraz skonczyl jakas szkole tj po 5 latkach teraz sciagnal tam swoja laske dostali mieszkanie i pracuje gdzies na jakiejs jednostce ale nic blizej niewiem to jest totolotek mozesz dobrze trafic ze bedziesz mial taka szanse albo nie:(( jak bedziesz juz na miejscu to zobaczysz jak bedzie i co bedziesz mogl zrobic! jesli zas chodzi o gibuti to nie jest tak latwo bo ty nie wybierasz gdzie chcesz isc a teraz jest taka bieda ze kazdy chce jechac na misje by kase zarobic bo za 1000e we francji to nie pozyjesz a ciezko jest z tego cokolwiek odlozyc:(((
wiec wszystko zalezy jak trafisz!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Jak to nic nieodłorzysz?Przecież legia daje ci żarcie i spanie?Na co tu kase tracić?Jak to wygląda, przeciesz oni przelewają kasę na twoje konto we francji(tak czytałem)?Czy w czasie służby można pieniądze z kąta wybrać lub przelać na kąto w polsce?Jeśli bym niedostał się za granice to przecież można jakoś zkładać sobie te 1000e(chyba że są jakieś wydatki więc napisz?).Jeśli ta kasa jest na kącie to ten problem znika.

Chwała tym którzy byli przeżyli i powrócili.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
)
powiem tak wiem jak jest w 1 regimencie !w weekendy i jak masz wolne np urlop czy jakies swieto to placisz za jedzenie(to mnie najbardziej roz***alo) nie musiz palcic mozesz zjesc na miesciemasz za***iste zarcie w okolicy i ceny sa takie jak zarcie)
nie pamietam dokladnie ale na poczatku jak dostajesz sie na "róż" to dostajesz mundury i inne przybory zolnierskie(mundorow jest kilka :wyjsciowe itp)i to kosztuje 500e za caly m-c jak sobie pzreliczysz 25 e/dziennie masz 750e i tak jest twoja kasa na poczatku przez aubagne i castel ! w castele masz juz chyba kase przelewana na konto , przez 1 pol roku mozesz chyba tylk jaks czesc wyplacac dopiero po roku masz dostep do calosci(nie pamietam dokladnie bo mialem to tlumaczone z francuskiego na łamany angielski )zycie we francji jest bardzo drogie na poczatku pisalem ile kosztuje piwko i zarcie!wiec jesli wyjdziesz na przepustke to zobaczysz jak szybko traci sie 1000e jak juz zdasz na kepi tyle bedzie wynosila twoja garza !z tego juz bedziesz mogl do domu przesylac kase!! ale jak posiedzisz na jednostce i wypuszcza cie na miasto przekonasz sie ze nie bardzo bedzie co wyslac do domu:( jesli wyjedziesz na misje np: gibuti to tam zarobisz i na pewno cos odlozysz alepo kilku m-cach spedszonych w wiosce bez bierzacej wody itp itd to zobaczysz jak kasa poleci po powrocie dso francji bedziesz w lokalach rzucal kasa(biedniejsi sie zazekali ze tak nie beda robic)ale jak masz charakter i potrafisz sobie odmawiac przyjemnosci to na pewno uda ci sie troszke grosza szarpnac do polski(zakladam ze jedziesz tam dla kasy bo masz zla sytuacje materialna??)wiesz jak jestes zaradny (tak jak kazdy polak) to mozesz tez troche kasy nalewo zarobic(teraz tam duzo ludzi kradnie bo z tej pensyjki ciezko wyzyc a francja ma duzo pieniazkow wiec mozna ich troche uszczuplic)jak nie bedziesz na misjach to staraj sie na kuchnie dostac )tam jest pole do popisu:) aha nie namawiam cie do zlych rzeczy ale przetrwa silniejszysam niewiem to jest loteria zalezy jak trafisz!! jak ci sie uda jak lubisz lizac dupe przelozonym to daleko zajdziesz !! moj znajomy siedzial m-c w anclu bo go "koles" pod******lil bo sam chcial na przepustke jechac bo dawno w domu nie byl!!(polak -polaka)niby jest tam solidranosc :) dzialanie w grupie ale jak czegos chcesz musisz pokazac przelozonym jakim to jestes oddanym, legionista!!!
ps: ten znajomy czeka do swoiej 5tki w lc i majac zielona karte szuka roboty we francji ale nie w lc!!(jest juz tam 3 latka )powiedzial mi ostanio jak byl jakos w sierpniu ze" z pedalami i podp*****laczami nie chce tam sluzyc!"
a zapewniam ze m-c w anclu to nic przyjemnego!!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 971
A co myslicie o wyjezdzie tam jesli ma sie astme. Slyszal ktos z was o tym zeby ktos tam sie dostal z astma ?? Ogolnie dobrze biegam i przebiegne te 3 km bez problemu tylko niewiem co bedzie dalej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium