SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1087
jakryc a nie chodzi tylko o osoby ktore nie byly w WP (bo jak mi sie zdawalo to ci co byli w woju i potem wyjechali nie sa karani -moge sie mylic)
Pershing masz w 100% racje wiem to ze swojego doswiadczenia mozec byc RAMBO a i tak jak niemasz plecow to nic z tego.
dzieki
Moze ktos opisac cos wiecej o selekcji do LC ile trwa i ile ich jest.

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakryc- od czego uzależniona jest długość kary pozbawienia wolności,jakie czynniki wpływają na długość odsiadki,ponieważ piszesz,że można trafić za kratki nawet na 15 lat?
Poza tym uważam,że byli Legioniści mogliby wiele wnieść do polskiej armii(pewnie nie tylko ja tak myślę).Jednak zdania wyższych instytucji są podzielone (kiedyś był program w "Dwójce"na ten temat).

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakryc po jakim czasie Legionista ma prawo ubiegać sie o obywatelstwo francuskie?
Damian-jakies uprzedzenia rasistowskie? Podobno nietrudno o nie w Legii...bez komentarza
pozdrawiam

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Dziennik Ustaw RP nr 25 z 5 kwietnia 1993 roku w sprawie udzielania zgody na przyjmowanie obowiązków w obcym wojsku lub obcej organizacji wojskowej.) Grozi za to kara do 5 lat więzienia.Jak pisałem o obywatelstwo możesz się starać po 3 latach służby.
Lina ty sie na żaratach nie znasz:)?

Czym się rużni mużyn od opony.Jak na opone założy się łańcuchy to nie rapuje.

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio przeczytałam artykuł na temat Doroty Masłowskiej(dostała Nike),która odwiedziła więźniów we Włocławku. Jeden z więźniów Piotr Konca,były Legionista ,autor świetnych,nagradzanych opowiadań dostał wyrok 25 lat(odpękał 11)..ludzie-za co aż tyle?!!!!jak to się ma do tych pięciu lat ha?!!!
ps.Damianku mam poczucie humoru

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian-z jakiej racji ja miałabym prawo ubiegać się o obywatelstwo francuskie? :PP :PP :PP :PP :PP

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
DEFENCE - zabroniona jest słuzba w obcej armii (chyba, ze masz zezwolenie wladz na to).

Lina21 - nie znam sie na LC, nie wiem kiedy można dostać obywatelstwo.
Dlugość kary zalezy od wielu czynników.
A ten, "który dostal 25 lat" może za coś innego siedzi. nie bądz taka naiwna.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
25 za legie haha.Nie wiedzałem że Piotrka zamkneli, wkońcu ma swoją strone i musiał coś przeskorobać że go na 25 zamkneli.Ale z drugiej strony to nie możliwe.Na stronie są zdięcia jego i jego kobiety już po odbyciu służby.Więc chyba coś ci się lina pomyliło.A jak dostaniesz obywatelstwo francuskie to polska nic ci nie zrobi.

Czym się rużni mużyn od opony.Jak na opone założy się łańcuchy to nie rapuje.
1

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakryc - jakby nie było naiwność nie ma z tym nic wspólnego,odczuwam lekką presję wywieraną na mojej osobie przez Ciebie.Dyskyminacja ze względu na płeć?!(możliwe)
Damian- po raz kolejny powtarzam,że mi jest to obywatelstwo po d**e wiatru,pytam w sprawie mojego faceta,który siedzi w Legii. Poza tym jakby nie było,mam przed sobą gazetę pomorską(dziennik) i nie sądzę abym była w błędzie.Piotr wkrótce żeni się.Zapomniałam dodać,że brał udział w wojnie(jakiej-nie podał), która de facto mogła mieć wpływ na długość jego odsiadki.pozdrawiam

Lina21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Wojna w Czadzie nie wpłynęła na długość wyroku ponieważ pan P.K. po dezercji z Legii do Polski zabił człowieka i siedzi za zabójstwo.

I nie ma tu Lina znaczenia co ty o tym myślisz. Fakt jest faktem.

Rudy kot w Combat/Samoobrona
Жил я с матерью и батей
На Арбате — здесь бы так!
А теперь я в медсанбате —
На кровати, весь в бинтах.


Zmieniony przez - Kicius w dniu 2003-12-16 16:41:35

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium