SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70

qui non risque rien, n`a rien
(kto nie ryzykuje nic, ten nie ma nic)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1025
a gdzie wy byście szukali pracy po odrobieniu 5 letniego kontraktu ? w jakich krajach... i jakie zawody chodzi mi o was korleone GINO. i Inni
pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Reaktywacja
PeeS. docinki w stylu wloskim sobie daruj...

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-04-23 05:29:46

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
hehe rodzina corleone chociaz bliska mojemu sercu gdyz to klasyka nie jest moja familja:P
a tak calkiem serio ?? pojechalbym do angli irlandi i z francuskim obywatelstwem znalazlbym bez problemu dobrze platna posade nawwet do stanow jakbys mial odlozony grosik warto uderzyc konkretny zawod?? nie wazne , chodzi o kase jak sie nie bedzie podobac zmieniasz job i tyle na francuskich "blachach " dostajesz godziwe pieniazki nie jak jalmozny placone nam za granica:( pozdrawiam
ps:chwala sobie wszedzie polakow za dobra prace a placa nam o polowe mniej niz swoim nieroba :(( co za polityka :((

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1025
a inni? wsumie racja z tymi zarobkami aż zal tego sluchac jestescie DOBRYMI pracownikami TANIMI ale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Gino a co byś radził zaciągającemu się do LC. A tak wogóle to gdzie prace byś chciał znaleść za granicą. LC daje obywatelstwo pozatym w tym kraju nie ma perspektyw do życia. Tak sobie myśle trzeba wyjechać aby żyć. To moja opinia. Ale patrząc tak na to ogólnie to nie ma gdzie wyjechać zostaje tylko LC

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
tomi , hehe to slabo sie rozgladasz:)
ostatnio wlasnie jest od h..uja mozliwosci wyjazdu teraz kraje norweskie , hiszpania itp mozna wyjechac i zarobic a legia to ostatecznosc tym bardziej ze tam nie zarobisz tyle to beszznajomosci jezyka ci w angli za mycie garow zaplaca , nawet wiecej niz 1000e na m-c
a wystarczy ze tak porobis pol roku obczaisz rynek podszkolisz jezyk i juz cos lepszego trafisz i nikt ci nie bedzie rozkazywal co mas robic
pozdro

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 923
GINO-Wszedzie gdzie nie pojdziesz do tyry,ktos ci bedzie rozkazywal,
juz chyba lepiej jak to bedzie starszy stopniem w wojsku niz
jakis kutafon u ktorego myjesz gary w knajpie.
Najlepiej to miec wlasny interes i wtedy jest sie dla siebie panem,
a u kogos pracowac to zawsze trzeba robic dobra mine do zlej gry.

"amicus certus in re incerta cernitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Mam kolejne pytanko do tych ktorzy zanja sie dobrze na temacie czyli tam byli np.GINO Jak juz mowilem mam 174cm i 55 kg wiec z 5 kg niedowagi jest jak wam sie wydaje czy to mnie wykluczy na testach medycznych.Jestem szczuply ale dobrze biegam 9min 3000m a biegacze to zazwyczaj szczupli goscie.I 2 pytanko czy tam sa tylko podstawowe badania typu wzrok itp czy sa badania typu echo serca i takie tam bardziej zawansowane.DZIEKI ZA ODP.POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Sora za bledy ort.ale pisalem w pospiechu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium