SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMUTNA PRAWDA O LC:((((((

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
ciekawa dyskusja sie wywiązala.tez sobie pojde do legi ale przedemna dluga droga.a mam pytanko jedzie ktos 15-21 sierpnia 2005 na darmowe szkolenie
miejsce:Prudnik
tematyka: podstawowe wyszkolenie żołnierza pododdziału rozpoznawczego piechoty prowadzi dowódca grupy specjalnej poddodziału rozpoznawczego 22BPG z Kłodzka. wiecej informacji na ........ranger.org.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1219
a 14 sierpnia rusza selekcja w płocku (chyba) ktos moze bral udzial w poprzednich edycjach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Cześć GINO mówisz,że możesz odpowiedzieć na pytania. No to może powiesz mi,jakie ja miałbym szanse dostania się do legi. Postaram się ci troszke opisać moją postać. Waga ok 70 kg no ale mam dopiero 17 lat,a planowany mój wyjazd byłby za 2 góra 3 lata. Hmm psychika no to tu jestem uparty,ale potrafie dobrze symólować. Ale wracając do fizycznych spraw. Cały czas trenuje i robie więcej niż jakieś 12 pompek. Może nie robie rewelacyjnej ilości bo to tylko 30 ale mam zamiar dojść do 50 na serie w ciągu tego roku. No i podniosłem już 80 kg na klate. Wiem,że to nie są takie rewelacyjne osiągnięcia,ale to mój mały sukces. Bo nie myślałem,że podniose 80 na klate. No ale co do biegania,to tu nie jest rewelacyjnie. Trzymam się w średnich osiągach. Więc co musze poprawić kondycje tzn bieganie ? Myślałem że w legi liczy się siła,dlatego trenuje pod siłe a nie dystans. Więc co mi radzisz mam zmienić styl treningów,na biegi dystansowe ? Ja całkiem inaczej zakładałem podejście do tego. No cóż więc poradź jak trenować,może nie potrzebnie ćwicze tricepsa i powinienem ten czas poświęcić na mięśnie nóg. A tak wogule nie podałem chyba wzrostu mam 174cm na ok 70kg. Ale przez te 2,3 lata pewnie jeszcze troszke się zmienie. Tak wogule to witaj w kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
witam:)
cieszy mnie to ze ktos odswierza ten stary post!!!:)
wiec tak szanse masz jak kazdy startujacy:)
hehehe
sluchaj sila sie tam nie liczy a liczy sie kondycha wiec biegaj!!!
ja tez nie lubie biegac ale to jest podstawa!!!
biegac i jeszcze raz biegac!!!!
pozdrawiam:)

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Gino widać,że jesteś poważnym facetem i ciebie nie przyjeli? Ja też nie cierpie biegać. No ale musze się dostosować. A ty ile miałeś na tych biegach,przeszedłeś to wogule ? I na czym odpadłeś bo mówiłeś,że bali się takich jak ty. No ale poważnie takie dentki,ani razu nie drgneli na drążku ? I takich przyjeli,to brzmi troszke dziwnie. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
przeczytaj uwaznie kilka pierwszych stron a dowiesz sie wszystkiego:)
pozdrawiam:)

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Gino a powiedz co cie zmotywowało do zaciągnięcia się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
2 rzeczy:)
pieniazki i przygoda no i moze chec sprawdzenia sie
pozdrawiam)

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
Hejka pamietacie mnie.Ja za rok wyjezdzam do legi bede mial wtedy dokladnie 19 lat wciaz trenuje,trenuje a bieganie to moj najwiekszy plus mam 174cm i tylko 55 kg wagi i tu jest problem.Jezeli mam isc do lego to tylko 2 rep(wchodzi w sklad sił szybkiego reagowania FAR)Slyszalem ze tam najchetnie biora szczuplych gosci bo chudszy spadochroniarz ma lepiej niz 80kg typek.No i pytanie kolejne czy mam szanse sie tam dostac w wieku 19 lat czy nie przyczepioa sie do psychiki ze jest np.jeszcze nie do konca ukrztaltowana.Co myslicie.Robie 3000km w 9 min trenuje od 2 lat boks.Co myslicie................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 521
A i jeszcze1 pytanko jakie perspektywy po legi sa wkraju bede po liceum ale bez studiow wyzszych wieC nawet jak bym zostal tam specjalista komandoseM:)to co moge robicA OCHRONIARZEM SUPERMARKETU BYC NIE CHCESora za błedy pisalem w pospiechu........ CZOŁEM!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ubrania dla Fighterów i nie tylko

Następny temat

Agencja Bezpieczeństwa Wewnetzrnego (UOP)

WHEY premium