SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP LC Kurzętnik 23-25.03 kto będzie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
MISTRZOSTWA POLSKI LIGHT-CONTACT SENIORÓW I KOBIET. KURZĘTNIK, 23-25 MARCA 2007 r.

Wybiera się ktoś z SFD'fowej ekipy?
Proponuję jakieś spotkanko "klubowe", które tylko raz z moim udziałem doszło doskutku

hmm?

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
My wyjeżdżamy o 7 rano Nocujemy w Olsztynie. Gizmo, może się spotkamy w przeciwnych obozach przy macie Mamy zawodniczkę w kategorii Iwony.
Do zobaczenia jutro na wadze... albo w sobotę, fighterzy

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Chetnie ale ja na lajt nie jezdze a poza tym ucze sie pilnie do maturki

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
i ja sie dorzuce droopy pewnie też pojedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
wypas to jest nas coraz więcej
A Ty się maturą nie wykręcaj też się pilnie uczę, a to możesz potraktować jako 3 dniowe seminarium duchowe

musimy sobie jakiś charakterystyczny znak wymyśleć

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ale ja nie umiem walczyc w lighcie, a poza tym mam za soba bardzo ciezka kontuzje i tydzien temu bylem na pierwszym tygodniu od ponad 3 miesiecy

Napiszcie sobie na czolach: SFD


Zmieniony przez - marek428 w dniu 2007-03-08 20:57:12

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5286
Ja tez sie pojawie
Tee Kurczaczku!! ja Ci dam droopy

Zmieniony przez - yza w dniu 2007-03-08 21:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
no dobrze Marek, w takim razie jesteś usprawiedliwiony wracaj do zdrowia i żeby mi to było ostatni raz !!!!

a tak na poważnie, w Łochowie się znaleźliśmy po mojej fryzurze i bluzie Kuby "Inferno" prawda Jakubie ?

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Postaram sie Pani Trener

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Prawda prawda Barbaro

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Są duże szanse, że będę razem z Iwoną D. Chyba że mi coś wypadnie i ktoś będzie musiał pojechać za mnie...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Gizmo, z tego co pamiętam, to ostatnio na "zjeździe SFD ( )" Ci właśnie coś wypadło to teraz 3mam kciuki, żeby nic nie kolidowało

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV turniej TSD - Puławy 2007

Następny temat

Jak wyglądają treningi w sekcjach?

WHEY premium