Mam pytanie jak dobrze ulozyc plan cwiczen ogolnie mama taki plan
poniedzilek
klatka biceps
wtorek
triceps nogi
sroda
barki
czwartek
plecy
Staram sie wykonywac po 4 rozne cwiczenia na jedna partie miesni serie do 12 ruchow . Mozecie pomuc i ocenic ???
poniedzilek
klatka biceps
wtorek
triceps nogi
sroda
barki
czwartek
plecy
Staram sie wykonywac po 4 rozne cwiczenia na jedna partie miesni serie do 12 ruchow . Mozecie pomuc i ocenic ???
Krzysztof Piekarz