witam jak ktoś może podrzucić dobry plan ma siłe i mase ćwicze cztery dni w tygodniu bo plan który miałem wcześniej przestał już odnosić efekty stosowałem go z rok ale po przerwie 4 miesięcznej znów go stosowałem ale stoje od dwuch miechów w miejscu z siłą więc jak ktoś ma dobre propozycje to dzięki
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu
a potem masz przesrane
Krzysztof Piekarz