Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
56
Witam
Kupiłem kreatyne firmy FBL Kre Pak i zastanawiam się jak ją brac. Polecono mi po 5g na czczo rano i po treningu 5g. 5g to plaska lyzeczka co nie? i nastepne pytanie co z dniami nietreningowymi?
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
56
w dni nietreningowe wystarczy ta jedna dawka?mi kumpel podpowiedzial zeby tez brac rano po przebudzeniu i w srodku dnia a z kolei dni treningowe pol godziny przed treningiem i po? a co jezeli chodzi o ta faze nasycenia czyli przyjmowania do kilku dni wiekszych dawek czy tak powinno sie to stosowac?lepsze efekty beda?
Szacuny
1
Napisanych postów
1760
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
6397
Kreatyna brana wiecej jak 10g dziennie nie pomaga ale tez nie szkodzi. Wiec najlepiej 10g dziennie brac. W Dt-rano i po treningu. W dnt rano i po poludniu