SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak stosowac kreatyne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Witam
Kupiłem kreatyne firmy FBL Kre Pak i zastanawiam się jak ją brac. Polecono mi po 5g na czczo rano i po treningu 5g. 5g to plaska lyzeczka co nie? i nastepne pytanie co z dniami nietreningowymi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
Ja biorę tak: w dni treningowe jedną porcję 5 gram po przebudzeniu, a drugą po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
A w dni nietreningowe po przebudzeniu a później już nie biorę.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
stefan96 - fajnie, że pomagasz ale naucz się też edytować posty

dawkowanie standardowe j/w w skrócie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
w dni nietreningowe wystarczy ta jedna dawka?mi kumpel podpowiedzial zeby tez brac rano po przebudzeniu i w srodku dnia a z kolei dni treningowe pol godziny przed treningiem i po? a co jezeli chodzi o ta faze nasycenia czyli przyjmowania do kilku dni wiekszych dawek czy tak powinno sie to stosowac?lepsze efekty beda?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
a i jeszcze mam pytanie. czy po treningu kreatyne moge wymieszac razem z gainerem?czy raczej osobno pic to i to?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Możesz mieszać. Faze ładowanie chcesz to zrób , imo bez różnicy

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
ok bede pamiętał maniak7000 :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
Kreatyna brana wiecej jak 10g dziennie nie pomaga ale tez nie szkodzi. Wiec najlepiej 10g dziennie brac. W Dt-rano i po treningu. W dnt rano i po poludniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4232
Bieraj w Dt rano 5g i po treningu 5g a w DNT rano 5g i bedzie git :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2409
tyle na etykiecie jest napisane..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna po redukcji.

Następny temat

Xtreme Detonator

electro
Polecane artykuły