SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Klata, plecy, barki..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1639
Witam wszystkich. Mam na imię Krystian, powoli będę uzupełniał temat jak będę widział jakieś zmiany :)
wzrost: 172
waga:74
staż: 23 miesiące
rekord w wyciskaniu leżąc: 143
jakoś tak wyglądałem na początku siłowni:

a tak teraz:














Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 14:24:32
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137653
Typie, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś mamy żeby Ci wytłumaczyła. Mi chodziło o gości co to podnoszą w martwym ale wypuszczają to z rąk u samej góry i ta sztanga leci siłą grawitacji aż się odbija od podłogi. Nie ma fazy negatywnej, co jest bez sensu, bo jak dasz radę to wciągnąć to powinieneś też opuścić. Teraz zrozumiałe?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Przeczytaj regulamin działu.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Dobrze to wygląda, w wl też ładny wynik, SOG
PS. uzupełnij fotki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1639
jakiś błąd jest, nie mogę edytować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10510
góra super, jak obwody?:) nogi? wyniki w mc i siady?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Nie możesz edytowac, ponieważ ktoś inny już się pod twoim postem wypowiedział, dodaj fotki w kolejnych postach...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137653
Klata z przodu ładna, krata jest, bice pełne, kuliste. TYlko jakoś w tej koszulce wyglądasz strasznie szczupło, taki tułów wąski, jak u pazia;)
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12714
Ładnie to wygląda. Co było przed siłownią??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3257
Ch**owe kaptury, wyglądasz jak rakieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1639
nogi mam trochę zaniedbane z powodu wrastającego paznokcia, co odnawia się już 3 lata, ale chyba nie jest najgorzej :) w martwym nie sprawdzam rekordów, bo chodziłem na cieżary trochę do klubu i zniszczyłem sobie kręgosłup. Co do obwodów:
Klatka: 101
Biceps: nie wiem teraz dokładnie, ale coś koło 37


Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 15:50:17




Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 15:52:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2
krata jest


Bez obrazy dla autora ale gdzie tu widzisz kratę? bo ja nie widzę.
Estetyczne ramiona 37 cm, ale super wyglądaj. Tak trzymaj, poza tym brak kapturów, plecy słabe, barki małe. Klatka dobrze wygląda. Taka moja opinia.

Btw. Nie macie tego odbierać jako ,,oo łatwo mówić'' ,,hejtuje'' to najprawdziwsza z czystego sumienia opinia życzę Ci jak najlepiej żebyś wyglądał.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-04 16:43:36
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec jakosciowej masy teraz docinka przed latem....

Następny temat

35+ i powrót na siłownie po kilkunastu latach przerwy...

electro
Polecane artykuły