Szacuny
11
Napisanych postów
35
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1639
Witam wszystkich. Mam na imię Krystian, powoli będę uzupełniał temat jak będę widział jakieś zmiany :)
wzrost: 172
waga:74
staż: 23 miesiące
rekord w wyciskaniu leżąc: 143
jakoś tak wyglądałem na początku siłowni:
a tak teraz:
Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 14:24:32
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
1023
Napisanych postów
5454
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
137653
Typie, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś mamy żeby Ci wytłumaczyła. Mi chodziło o gości co to podnoszą w martwym ale wypuszczają to z rąk u samej góry i ta sztanga leci siłą grawitacji aż się odbija od podłogi. Nie ma fazy negatywnej, co jest bez sensu, bo jak dasz radę to wciągnąć to powinieneś też opuścić. Teraz zrozumiałe?
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
Szacuny
11
Napisanych postów
35
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1639
nogi mam trochę zaniedbane z powodu wrastającego paznokcia, co odnawia się już 3 lata, ale chyba nie jest najgorzej :) w martwym nie sprawdzam rekordów, bo chodziłem na cieżary trochę do klubu i zniszczyłem sobie kręgosłup. Co do obwodów:
Klatka: 101
Biceps: nie wiem teraz dokładnie, ale coś koło 37
Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 15:50:17
Zmieniony przez - econo w dniu 2013-05-04 15:52:10
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Gats 2
krata jest
Bez obrazy dla autora ale gdzie tu widzisz kratę? bo ja nie widzę.
Estetyczne ramiona 37 cm, ale super wyglądaj. Tak trzymaj, poza tym brak kapturów, plecy słabe, barki małe. Klatka dobrze wygląda. Taka moja opinia.
Btw. Nie macie tego odbierać jako ,,oo łatwo mówić'' ,,hejtuje'' to najprawdziwsza z czystego sumienia opinia życzę Ci jak najlepiej żebyś wyglądał.
Zmieniony przez - muking w dniu 2013-05-04 16:43:36