SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rzeznik1997 - My body transformation

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 638 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6351
Wiek 15 , 23 maja 16
Waga 78
Wzrost 177
Staż treningowy nie licząc przerw 9 miesięcy , z przerwami 10
Obwód ramienia ok 38 cm
Obwód klatki 114 -115 cm
Obwód Pasa 84 ;/
Wyciskanie leżąc - bite 2 miesiace temu 94kg
MC - nie wiem , obciazenie robocze - ostatni trening , 84,87,90
Przysiad 18x100kg do łydek , mam tylko tyle obciazenia wiec nie wiem ile max

dodam że brzuch ćwicze tak na serio ok. 2tygodni , cwiczylem niby wczesniej z miesiac temu ale to co 3-4 dni , olewałem sobie
Jeśli chodzi o suple , to brałem tylko ok.80g creatyny ( głupota , dostalem od kuzyna na spróbe) i przedtreningówke SAW Treca .
Od początku jak ćwicze jest dieta ... w ferie troche sobie ją olałem i wpadło troche tłuszczyku , ale i tak juz sporo spaliłem ..
a i aktualnie robie jeszcze mase , spalilem troche tluszczyku i staram sie robic czyste mięsko ; D
Zapraszam od oceny


Filmik z dzisiaj :





ZDJĘCIE ok . tydzień ćwiczeń ;d



Zmieniony przez - Rzeznik1997 w dniu 2013-03-29 21:07:18

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
j.w

Dział dla Ciebie, poniżej 12 miesięcy i temat zostanie usunięty.

Nie masz 114 cm w klatce, miałeś chyba jakąś dziwną miarkę. Nie ważne, pracuj nad sobą i nie odpuszczaj.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-03-30 12:09:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37614
Temat pewnie poleci, wrzuć foty w temacie ze stażem poniżej 12 miesięcy

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 183
musisz sie na uczyc na pinac miesnie .po patrz na youtube na zawodowcow.i plecy katuj mocnie .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 638 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6351
ultrawar: pleców nie umiem napinać wiem ;d szczególnie to ostatnie
40neos : tzn może jest koło 12 miesiecy , ale to były jedynie pompki , drążek ... niektórzy wliczają takie coś do stażu .

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54631
chodzi o to ze za wczesnie na zdjecia po 2 latach cwiczen wrzucisz narazie wrzucaj do tematu 12 miesiecy *

Let's do IT

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
do tematu staż poniżej 12 miesiecy idz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
kolego rozmiar klatki to chyba z rękami podałeś IMO za wcześnie jeszcze.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 638 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6351
114 jest chyba, dzisiaj mierzylem ... a moglby ktos ocenic przemiane a nie pisac tylko do "staż ponizej 12 miesiecy idz"

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
114cm w klacie tak nie wygląda, przykro mi, źle zmierzyłeś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
moze 2 razy owinal

wszyskie dzieci w gimnazjum pewnie sie ciebie boja, co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 638 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6351
nie , nie jestem taki że lubie kogoś bić czy tępić .. ćwicze dla siebie , dla własnej przyjemnosci a nie żebym miał kogoś bić ... pomyśl... dyskryminujesz mnie dlatego że mam 15 lat?

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat...5 lat treningu Prosze o Ocene

Następny temat

Body By Skwarek

electro
Polecane artykuły