SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc przy wyborze suplementów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3356
Witam, mam 16 lat, 178cm wzrostu i ważę 60kg i pływam 4-5 razy w tygodniu. W domu wykonuje trening na masę planem FBW jem ponad zwoje zapotrzebowanie, lecz chyba pływając 3-4 km na jednym treningu spalam mięśnie... Mam zamiar kupić gain bolica z Olimpu oraz słyszałem co o izotonikach, które można samemu przygotować. Chodzi mi o to, by nie palic mięśni i nie chudnąć. Co powiecie o jakimś BCAA ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Pływając nie palisz mięśni, tylko zwiększasz zapotrzebowanie kaloryczne. W dni w które pływasz jedz więcej, żadne suple tu nie pomogą.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3356
Jem ponad swoje zapotrzebowanie i spalam mięśnie pływając 3-4 km na jednym treningu. Jest to można powiedzieć wzmożony trening cardio...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Jeśli jesz posiłek godzinę przed pływaniem, a kolejny w ciągu godziny po, to nie ma mowy, żebyś palił mięśnie. Mięśnie to białka, a organizm czerpie energię najpierw z cukrów, potem z tłuszczów, na samym końcu z białek. Pływanie non-stop przez 2h spala 800kcal - to tylko troszkę więcej niż ma przeciętny posiłek przedtreningowy, a przecież dochodzi jeszcze zapas glikogenu (do 1000kcal) i tłuszczu (1kg tłuszczu=9000kcal). Wlicz pływanie do dziennego zapotrzebowania kalorycznego i spraw, żebyś jadł o ok. 400kcal więcej w ciągu dnia. Powinno być OK.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
W tym wieku i już kalorie liczyc?Przeczytaj trochę o odrzywianiu i tyle.Jak bedzie tyle aero to trudno o mase nawet na diecie.

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
a co wiek przeszkadza? 16 lat to juz odpowiedni wiek by sie zainteresowac odzywianiem etc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
Interesować sie rozumiem,zdrowo się odrzywiać tez jak najbardziej ale miec ulozona i zapieta diete na 100% to przesada w tym wieku(moim zdaniem).

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
Przecież jemu chodzi by nie palic miesni, a Ty juz z profesjonalna dieta wyskakujesz ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3356
A co powiecie o tym gainerze? Będzie dobry dla mnie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Mieć rozpisaną dietę tzn. dostarczać mikro i makroskładników do organizmu w idealnych proporcjach - to źle? Jeśli mówimy o młodym wieku (choć 16 lat to w sam raz, żeby zacząć) to niewskazane są ćwiczenia z ciężarem maksymalnym i branie anabolików, prowadzenie diety to nic złego (chyba, że jest do długotrwała redukcja u osoby nieborykającej się z nadwagą).

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
Autorowi bardziej chodzi o podanie suplementów jakie mógłby stosować.Ale inni wkraczaja juz w strefe diety

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc przy diecie

Następny temat

Plan treningowy do oceny przez osobe znajaca sie na rzeczy.

electro
Polecane artykuły