SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

10 wskazówek żywieniowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 824182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
tak sie trzeba odrzywiac na mase mieśniowa ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15844
Dr Berardi daje dobre wskazówki do tego, by unikać węglowodanów w dni nietreningowe i w posiłkach z dala od treningów, to pozwoli uniknąć wahań poziom insuliny i poziomu cukru. Jednak posiłki okołotreningowe to czyste szaleństwo - maltodekstryny + białko 30 minut przed i natychmiast po, potem kolejna solidna porcja cukru powinna załatwić Nam większy bf po kilku tygodniach przestrzegania wskazówek.

Podział na tłuszcze zdrowe i niezdrowe też już nie obowiązuje. Wiele badań podkreśla, że najzdrowsze są dla ludzi tłuszcze nasycone, które się tak piętnuje w kwestii chorób serca, natomiast najgorszym wyborem są oleje roślinne i margaryny bogate w tłuszcze trans.



Zmieniony przez - Pro_Mass w dniu 2012-08-27 19:06:59

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
quazar
dodatek warzyw nawet w niewielkich ilościach do każdego posiłku jest ważny, natomiast owoce traktował bym bardziej instrumentalnie i stosował bym je około treningowo.


Witam ogólne zasady które podałeś nie podlegają dyskusji, jednak chciałęm zapytać ?
Jaki znaczenie według Ciebie ma dodawanie warzyw do każdego posiłku, dlaczego do każdego ? I jakie według Ciebie są to ważywa ?
Oraz te owoce traktował byś je instrumentalnie co przez to rozumiesz ?
I dlaczego stosował byś je około treningowo ?

Niezrozum mnie źle to nie jest żaden atak ani podważanie twojego postu, po prostu prosze o wyjaśnienie - zawsze chce wiedzieć co robie i dlaczego to robie - czemu to ma służyć :)?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 155
Hmm ... co tu dużo mówić SUPER masz racje wystarczy zdrowo sie odzywiać choć wiem ze to nie jest zawsze dla kogoś łatwe , ale tekst jest napisany konkretnie i na temat . Tylko zawsze jakiś ruch też sie przyda i kilka brzuszków no ale to już nie ten temat :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Szanowne Panie,
Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Piszę pracę licencjacką na temat: „Zwyczaje żywieniowe kobiet podejmujących zwiększony wysiłek fizyczny”. Zwracam się z prośbą o rzetelne wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Informacje zebrane przy jej pomocy będą wykorzystane wyłącznie do badań naukowych.
Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety,
Klaudia (wyzej link do ankiety :)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Porozmawiaj z adnimistratorem na temat możliwości zamieszczania takich ankiet na forum w jednym wybranym dziala i nie zamieszczaj ich w przypadkowych tematach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 823
analizuję to forum od dawna. sporo już wiem, ale czy stosując odpowiednią dietę czyli nadwyżkę kcal aby budować masę nie spowoduje to powiększania się opony w pasie....?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11206 Napisanych postów 52119 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy od tego jak duzo ww bedzie w jedzeniu i skad te ww beda pochodzily...
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
nie tylkol od rodzaju i ilości węgli to zalezy, ale także spożycia innych składników pokarmowych
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie z jedną potrawą

Następny temat

Klatka piersiowa

electro
Polecane artykuły