Witam wszystkich. Ostatni plan jaki robiłem był to fbw,teraz zamierzam przenieść się na splita,tylko,że problem jest w tym,że na siłownie chodzę 3x w tyg i chciałbym sie dowiedzieć czy połączenie takie jest dobre. Dodam,ze zależy mi na zmianie planu a szczególności na splicie. Jeśli złe połączenie,to możecie coś doradzić,jak połączyć partie na 3 dni(a może standardowo klata+triceps,plecy+biceps,nogi+barki ?)
Poniedziałek:
Klata+plecy
Środa:
Łapy+barki
Piatek:
Nogi+przedramiona
Poniedziałek:
Klata+plecy
Środa:
Łapy+barki
Piatek:
Nogi+przedramiona
Krzysztof Piekarz