SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

od czego zacząć?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3763

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez ostatnie pare lat statusiałem i pojawiło sie troszke tłuszczyku po bokach(a mam dopiero 28 lat).Od miesiąca chodze na salke .Jestem teraz aktualnie na diecie tłuszczowej.Co jesc zeby nie tracic masy miesniowej a przy okazji spalac nadmiar "boczków"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
no widzisz ... diety lowcarb to moja specjalnosc
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z jednego miejsca nigdy Ci nie zejdzie musisz zrzucac calosciowo...Najlepiej doszlifuj diete, zmniejsz podaz wegli i dodaj jakies wspomagacze - l-karnityna, Green Tea...Dorzuc takze aeroby...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100931
O - tu moszna mnie obejrzeć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
JAKO WSPOMAGACZ POLECAM LISC SENESU.

"Nie głupcem jest ten,kto głupio gada,lecz ten kto głupca słucha."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje green tea, fat burnera, a na dodatek mógłbys kupić hmb

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Przez ostatnie pare lat statusiałem i pojawiło sie troszke tłuszczyku po bokach(a mam dopiero 28 lat)
JUZ W MLODSZYCH LATACH LUDZIE OBRASTAJA W TLUSZCZ,ALE JEST TO DOBRE ZE ZAWSZE MOZNA SIEJEGO POZBYC:)
Od miesiąca chodze na salke .
BARDZO DOBRZE:)
Jestem teraz aktualnie na diecie tłuszczowej.
NIE STOSOWALEM ALE DUZO OSOB CHWALI
Co jesc zeby nie tracic masy miesniowej a przy okazji spalac nadmiar "boczków"?
NAPEWNO TROSZKE Z MIENSIA TEZ POLECI...CO JESC... TO CO NA DIECIE TLUSZCZOWEJ UNIKAJ WW...BO JAK PRZEKROCZYSZ JAKAS TAM ILOSC TO EFEKT BEDZIE ODWROTNY...MNIEJ SIE NA BACZNOSCI TA DIETA JEST DOBRA JAK KTOS NAPRAWDE DOBRZE ZNA SIE NA ODZYWIANIU...
ZAKUP SOBIE ANTYKATABOLI GLUTAMINE I BIERZ 15G DZIENNIE....Z RANA 5G I PO TRENINGU 10G...




<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 9083 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 121974
NUCEK: a powiedz mi po co brac liść senesu ?

____________________________
... And Justice For All ...
Moderator działu "Aktualności"

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Cool czytaj uważnie - on jest na diecie tłuszczowej.

Jeśli zależy Ci na jak najmniejszej utracie tkanki mięśniowej powinieneś zaopatrzyć się w jakąś odżywkę białkową - biorąc ją pomiędzy posiłkami wzbogacisz dietę o wysokiej jakości białko. Przydałby się również jakiś antykatabolik np. glutamina.
Jeśli efekty powoli widać, to myślę, że wspomagacze odtłuszczania możesz narazie sobie darować. Jeśli nie robisz aerobów(rowerek stacjon., szybsze marsze) to proponuję wrzucić 3xpo 30 min na początek.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
teoretycznie idzie spalic tluszcz z jednego miejsca...niektorzy tez to stosuja w praktyce

mianbowicie chodzi o robienie brzucha tak azeby pozbyc sie z niego jak najwiecej glikogenu ..nastepnie wchodzimy na rowerek no i w efekcie mamy szybsze spalanie z jednego miejsca...
mankamentem tego jest trening wylacznie brzucha przez aerobami...
mozna tez np w treningu brzucha robic wylacznie "krecenie"...w takim tempie jak aeroby w czasie ok 30min 5 razy w tyg...

jednak tamte sposoby tycza sie bardziej diety bialkowo-weglowodanowej-redukcyjnej niz tluszczowej bo jak wiadomo spalania tluszczu na CKD jest stan ketozy...
czyli w tym systemie tluszcz bedzie sie spalac systematycznie z calego ciala...ponadto jesli robisz wszystko okej w CKD to nie bedziesz mial zauwazalnych spadkoow w miesniach...mam tutaj na mysli ladowanie weglowodanami co 7 dni i scisle przestrzegania diety zeby wejsc jak najefektywniej w ketoze i jak najszybciej...

jesli wszystko bedzie okej w diecie to nie potrzebne sa tutaj zadne spalacze...jedynie co to aeroby (ale z nimi przy CKD nieprzesadzac;)


misOO
Gróbas w Suplementacji

Zmieniony przez - misOO w dniu 2003-09-09 20:53:22

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorka mysle o niebieskich migdalach


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100931
O - tu moszna mnie obejrzeć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36903
misOO z tym brzusiem to ciekawa teoria...być może coś w tym jest

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
mis00 bardzo ciekawe...napewno sprobuje jak bede na rzezbie...ale jezeli chcesz zbic tluszczyk w jednym miejscu bardziej to np. kremy eca...itp. rzeczy podobno tez sa dobre...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Moja dieta - ocena i porady

Następny temat

profii-do expertow

electro
Polecane artykuły