Szacuny
6
Napisanych postów
346
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
14195
Zawsze przed treninigiem jestem na miescie od samego rana i nie mam mozliwosci powrotu do domu na posilek, a nie bede przeciez sie stolowal u kolegow prawie codziennie :D.
Szacuny
10
Napisanych postów
761
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
8830
jesli masz kase to kupuj sobie na miescie piersi z kurczaka i ryz. a jak nie masz to bierz z domu banany, albo gotuj ryż i na zimno bedziesz jadl. przynajmniej ja bym tak robil
Szacuny
22
Napisanych postów
1759
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18156
Piersi kurczaka kroję na podłużne polendwiczki. Zasypuje je różnymi przyprawami (grillowe, oregano, papryka). Trzymam je tak ok. 30 minut, co by zassały aromaty i nabrały smaku. Układam na folii aluminiowej na blasze i kładam do piecyka. Po kilku-kilkunastu minutach (nigdy nie wiem ile, gdyż sprawdzam "na oko") wyciągam i wrzucam do pojemnika razem z sałatą, pomidorem, ananasem... jak kto woli :) Ot i cała filozofia. Aha, żeby to zrobić wstaję godzinę wcześniej.
Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Noo ... mniam rowniez robilem tego typu dania Polecam
A posilek na miescie zalezy tylko i wylacznie od Twojej pracy (czyli "zrobic przed wyjsciem posilki do pojemniczkow") oraz punktow konsumpcyjnych znajdujacych sie w poblizu (jesli nie mozesz zrobic sobie posilkow ) w ktorych mozesz jesc pozdrawiam
Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Szacuny
6
Napisanych postów
346
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
14195
Pkt konsumpcyjne mam chyba jak w kazdym wiekszym miescie - gdynia. Tylko prosze o porady co jesc i chyba najwazniejsze czego nie jesc.
I co w domu o procz kurczaka, ryzu i jakis tam (owocow salatek itp) moge rzyzadzic sobie w domu.
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
Na miescie - unikaj jedzenia typu fast-food a staraj sie wybierac jak najmniej przetworzone produkty - zrdola bialka i ww mysle ze znasz
C do posilkow domowych ...a co lubisz ? to sobie przyrzadzaj
Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.