SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BIAŁKO + KREATYNA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Cześć mam pytanie: Ile białka i kiedy powinienem je brać?

Słyszałem ze od 1,5 do 2g na kilogram masy ciała.
Mi wychodzi 150 do 180g na dzień.

Ile białka powinienem dostarczać z pożywienia a ile z proszku (EXTENSOR WPI 95)?
np: 60g z proszku i 100g z mleka i białego sera?

Białko powinienem brać po treningu. A czy jeszcze rano następnego dznia tez trzeba?

Czy stosując białko (izolat) i kreatynę mogę sie sopodziewac duzych przyrostów masy mięśni? Czy dobrze one ze sobą współgrają?

Dzięki.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Ale WPI jest najlepsze i chciałem sprawdzić jak się spisze w moim organizmie. Mam narazie 2kg EXTENSORA WPI 95 więc na 40 dni mi starczy biorąc ok 50g dziennie. Reszte trza uzupełnic dietą.

Brałem OLIMP 80 (3kg), ale nie jest to najlepsze na rynku białko, a ja stawiam na jakość.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
Co do białka białko dostarczasz całe zycie do organizmu więc nie masz co sie martwić o to czy można czy nie. Po białku nie ma przyrostów I białko kupowane masz traktować jako uzupełnienie diety którą musisz mieć. Co do kreatyny daje efekty, ale zależy to od wielu żeczy np który to cykl jaka była przerwa między cyklami od diety treningu itd. I ile ćwiczysz, że za kretke sie już łapiesz ?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chasland17, nie łap sie za kreatyne.

Masz 17 lat i narazie poćwicz bez suplementów. Będą ci one potrzebne jak przestaniesz rosnąć.
Możesz brać białko oraz jeżeli juz chcesz to glutamine. Ale tez zaufanej firmy.
W tym wieku i tak się szybko rozwijasz.

I will be big and famous.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 247
JESLI PO BIALKU NIE MA PRZYROSTOW TO POWIEDZ MI SzoHo18 PO CZYM SA?I jaka przerwa po cyklu kreatyny jest najkorzystniejsza?

meeen

meeen

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
Ojezu nie dosłownie chodzi mi o to że po opróżnieiu np jedej puszki Matrixa nie będziesz miał takich efektów jak po np kreatynie. Pozatym bez diety i nawet jak będzisz jadł białko i tak ci nić nie da Odstęp miedzy cyklem powninien wynościć około 2 miechów. Ja robie sobie wieksze.
Białko jest składnikiem odżywczym składnikiem budulcu miśni.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 247
OK!

meeen

meeen

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
chasland...widze ,że jesteś młodym człowiekiem więc i zapewne masz wiele ciekawszych wydatków niż tracenie pieniędzy na drogie suplementy))
postaw na dietę...dostarczaj ok. 1,5 - 2 gramy białka na kg masy ciała.
Jeśli dieta tego nie zapewni (a o to na poczatku trudno) to postaw na odżywkę białkową...wybrałeś izolat z Lacmy, który jest świetnym produktem...ale powiem szczerze, że na Twoim etapie równie dobvrym a o wiele tańszym rozwiązaniem będzie koncentrat serwatki!
Jak spojrzysz np. na promocję Treca i jego serwatkę w cenie 94 zl za 1,5 kg...to już masz tanie i bardzo dobre jakościowo rozwiązanie!

Co do kretyny to wybieraj taką która pochodzi z SKW...szukaj najtańszej!)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Bardzo ci dziękuję Zwierz.

Ale słyszałem, ze trec oszukuje klijentów i ze jest to firma oferująca odżywki o niskiej jakości.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
zaskoczyłeś mnie trochę...
może jestem wyjątkiem no i muszę przyznać ,że nie stosowałem wszystkich produktów treca...ale jak na razie mi wszystko pasowało...

nie wiem co o tym sądzić co napisałeś...obejrzałem przed chwilą cennik w sklepiku SFD Treca i ceny okrutnie mi się spodobały...
może te opinie wiażą się z tym, że jak cos w miarę tanie to musi być podejrzane?
no nic...zaryzykuję i zakupię parę rzeczy na próbę...a jak będzie syf to biada im)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Jezeli bedzie dobre to mi wyslij maila lub znajdz mnie na gg.
Chcę abys mi powiedział czy warto kupić.
Ok?

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
powiem tak...na proteince z Treca jeszcze nikt się nie zawiódł....
kiedyś Bulmastiff mnie na nią namówił i stosowałem....
potem były różne inne...i teraz znowu Trec. Cenowo wychodzi najlepiej...a i to ze jest bezsmakowa jest dla mnie dużym atutem! Nie przepadam za tymi wszystkimi słodkościami.


Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla misia

Następny temat

Sklepy z odzywkami

electro
Polecane artykuły