SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko+kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witam
zamierzam kupic białko + kreatyne
co polecacie?
jakie firmy sa warte uwagi a jakie uwazacie za gowno ?
prosze o wyczerpujace odpowiedzi ;)
pozdrawiam i z gory dziekuje

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dzieki
myslałem ze moze choc ktos sie wypowie...
wiem ze mozna conieco znaleźć w archiwum
ale wole wasze najnowsze opinie...
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzywam serwatke SCITEK i jest rewelacyjna.zero wiatrów i zero ciężaru na żołądku jak po niektorych innych.
Na mnie bardzo dobrze dziala kreatyna MULTIPOWER w kapsułkach.

Piotr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Dzieki ELEPHANT
:)
czy ktoś jeszcze podzieli sie spostrzezeniami...
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze
Ja wlasnie zamowilem Hi-tec protein + Kreatyna Hi-Teca.Bialko juz kiedys mialem i bylo ok:) kreatyna po raz pierwszy-poczekamy zobaczymy.

Nemo patiens, nisi patiens...(Nie jest madry, kto nie jest cierpliwy...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jejeje hardcore straight edge my lifestyle :>> polecam firme uniwersal - bialko sojowe

boniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kreatyny to polecam ci szczerze multipowera
creatine instant

Mortiis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym odradził kreatyne Megabola [przynajmniej na mnie nie działa]. Polecam natomiast Scitec Nutrition [po 2'óch tygodniach cyklu nabrałem 7kg masy (ok,ok wiem że większość to woda, ale co tam ;), wcześniej brałem 80kg na wycisk 5x, teraz 90 kg 5x no i w bicu podskoczyło 3 cm]. Zaznaczam, że to mój 3 cykl - pół roku temu robiłem poprzedni. A co do białka - z tego co czytałem najlepsze jest serwatkowe - jak nie wiesz o czym mówie, to daj znać.
pozdrawiam,
Acid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dzieki dzieki
kolejne uwagi mile widziane
BONIEK widze ze wiesz o co chodzi ;)
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie i chudnięcie

Następny temat

Mega Mass USA czy Niemcy

WHEY premium