Szacuny
0
Napisanych postów
38
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
343
co sądzicie o takim doborze suplementów:
cm3 + super omega 3 + whey pump x=treme + nitroprogen + bcaa turbo jet + max carb + l-glutamine micromized + l-carnityne & green tea + cla & green tea + caffeine 200 plus + hmb revolution + gh turbo
koszt to ok. 800zł
mogę dodać także winstrol british dragon 10mg
Szacuny
3283
Napisanych postów
25313
Wiek
44 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
419159
sprawa diety oczywiscie najwazniejsza ale to pewnie wiesz ? do tego odp.trening i regeneracja.. z supli musza byc treca czy to juz bez roznicy? duzo do zrzucenia masz (przydało by sie jakies zdjecie zeby ocenic na jakim etepie jestes), brałes juz cos ze spalaczy?
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
343
tak o diecie wiem.. suple bez roznicy.. po prostu zawsze bralem treca i wiem ze sa sprawdzone ale oczywiscie jestem otwarty na wszystkie inne.. do spalenia jest dosc duzo.. postaram sie jutro zamiesic jakies zdjecie.