SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

najlepsza odżywka przedtreningowa i potreningowa na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
Witam co jest najlepsze z suplementów około treningowych na MASE (ale nie stacki przedtreningowe)
1.bcaa przed i bcaa po
2.gainer przed gainer po
3.białko przed białko po
4.carbo przed i carbo po

Fajnie jak by ktoś uzasadnił co jest lepsze kiedy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
jak masz kase mozesz sprawdzic czy odczujesz jakas roznice miedzy carbo a vitargo, ja nie brałem bo za drogi interes,
sa osoby ktore Ci napisza ze vitargo lepsze ale i takie ze nie ma roznicy..
ja wiec nawet nie mam sie zamiaru przekonac bo imo gra nie warta swieczki
izotonik troche inna sprawa bo ma za zadanie rowniz uzupelnienie wit.i elektrolitów podczas wysilku

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 20:30:02
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
bcaa przed i gainer po treningu lub carbo+bialko
bcaa szybko sie wchlonie do krwiobiegu na treningu dostarczy paliwa miesnia, a po treningu solidna porcja wegli i bialka idealna opcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
to jakby zapytac..
2.ryz z kurczakiem przed i po
3.kurczak przed i po
4.ryz przed i po
wiec sam sobie odpowiedz

poza tym przed treningiem lepiej jak jesz posiłek, po treningu j/w ale tez nie koniecznosc jezeli dajesz rade jesc posiłek i nie musisz diety odzywkami uzupelniac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 18:47:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
wincol
to jakby zapytac..
2.ryz z kurczakiem przed i po
3.kurczak przed i po
4.ryz przed i po
wiec sam sobie odpowiedz

poza tym przed treningiem lepiej jak jesz posiłek, po treningu j/w ale tez nie koniecznosc jezeli dajesz rade jesc posiłek i nie musisz diety odzywkami uzupelniac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 18:47:59



kolego diete mam dopiętą na 100% pytam o dodatki bo mam ponad 30 min do siłowni i z siłowni a jem w domu :) także pomóż i wypowiedz sie logicznie :)



jest na rynku taka kompletna odżywka carbo + białko ??

Zmieniony przez - golab53 w dniu 2012-12-13 18:58:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
no i co z tego ze do silowni masz 30 minut? nie znaczy to ze przed musisz pic odzywke...przed silownia 2-1h przed zjedz normalnie posiłek,
po silowni napisalem Ci jakbys nie zauwazył ze jezeli nie ma takiej koniecznosci.. ale jezeli jest to jak Tomg Ci napisał..
wszystko miales jasno napisane.
carbo i bialko kup osobno, bedziesz mial mozliwoec dobrania pod siebie proporcji bialka i wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
a jakie białko po treningu z carbo, rozumiem że szybko wchłanialne tj. koncentrat WPC czy jakieś inne??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
wystarczy wpc
fajna opcja wg mnie jest naturalne bialko olimpu
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Natural_100_Whey_Protein_Concentrate-opis730.html
+
carbo z dodatkiem leucyny
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 19:37:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
a zamiast bcaa przed treningiem moge też stosować porcje tego białeczka ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
ale po co?
w jakim odstepie czasu jadasz posiłek przed treningowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
1 godzinke, wyczytałem gdzieś że ważniejsze jest dostarczenie białka/aminokwasów przed treningiem niż po, także chciałbym dostarczyć jego jak najwięcej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
zbilansowany posiłek z odpowiednia iloscia b/w/t wystarczy wiec to bialko sobie daruj przed,
jak masz kase daj bcaa jezeli nie to obejdzie sie bez nich, po treningu wypij bialko + carbo, wróć do domu , przygotuj i zjedz posiłek i bedzie git
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzenie i energia!

Następny temat

mex size max vs mutant mass - smaki

electro
Polecane artykuły