Witam co jest najlepsze z suplementów około treningowych na MASE (ale nie stacki przedtreningowe)
1.bcaa przed i bcaa po
2.gainer przed gainer po
3.białko przed białko po
4.carbo przed i carbo po
Fajnie jak by ktoś uzasadnił co jest lepsze kiedy.
1.bcaa przed i bcaa po
2.gainer przed gainer po
3.białko przed białko po
4.carbo przed i carbo po
Fajnie jak by ktoś uzasadnił co jest lepsze kiedy.
Krzysztof Piekarz
