SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mętlik i problem z wyborem kreatyny MASA !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

87/186

Staż treningowy

rok

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

cell pump

Stosowane wcześniej spalacze

----

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

----

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

W 495g, B 270g, T 70g kcal~3700

Przewidziane finanse na cykl

250 na kreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10750
22 lata
87KG/186cm
staż 12 miesiecy na serio, wczesniej różnie to było
Dieta : W 495g, B 270g, T 70g kcal~3700
250 na sama kreatyne ( jeśli coś bedzie warte to jestem w stanie troszkę dołożyć )
Aktualnie na redukcji którą pociągnę do świąt. Ze 107 na 87, więc jest podstawa do budowy masy.
Trening 3x w tygodniu, 2 partie dziennie.

Yo
Planuje po nowym roku poważny cykl masowy około 80 dni
Będzie scisła dieta i zero obijania się na treningach.

Jaką kreatyne wybrać, bo już mam mętlik od czytania tematów.
Ludzie piszą że jedno dobre na przedtreningówke, ale na po już się nie nadaje. Help!!

Oczekuje : dobrego pobudzenia przed treningiem, siły na treningu, oraz dobrej masy mięśniowej.

Proszę o konkretne produkty. Dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10750
Sogi rozdane , jutro zakupy :)

Generalnie temat do zamknięcia / usunięcia :)

Zmieniony przez - Mat_thew w dniu 2012-12-13 01:28:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10750
wertowałem temat i nie mogłem się na coś konkretnego zdecydować ...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
niby kreatyna kreatyną, ale ja bym polecial mono universala(2 puszki najlepiej akurat na 100 dni~), przykladowo cm3 treca na mnie nie dziala, 2x probowalem i nic 0 przyrostow sily. do tego przedtreningowke do tego s.a.w np jako przedtren chyba ze brales cos mocnego ostatnio no to poszukaj czegos z 1.3d

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
Gosc ledwo co cwiczy 12 miesiecy, zezarł juz CP a ty mu 1.3d pociskasz??
Mono poleci zwykle z coffa to go porobi dobrze

desiderata

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
RedForman
chyba ze brales cos mocnego ostatnio no to poszukaj czegos z 1.3d

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
mat_thew
Stosowane już wcześniej suplementy : cell pump


wiec chyba jasne co brał...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
no to s.a.w albo coffa

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10750
A co sądzicie o takim połączeniu :

DT
rano mono
przed treningiem : SFD PURE BETA ALANINE'
po Olimp - Creatine Xplode

DNT
mono albo Olimp - Creatine Xplode

??



Zmieniony przez - Mat_thew w dniu 2012-12-13 00:42:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
jest ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki/suplementy nie dostępne w Polsce !

Następny temat

Białko + Carbo + witaminy

electro
Polecane artykuły