SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak Masy / Brak Wzrostu Siły \ POMOCY /

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
No Witam Państwa.

Moje Dane na początek:
Wiek:16 w lutym 17.
Staż: z 10 miesięcy z przerwą max 2miesiące.

Waga/Wzrost 64kg \/ 171cm

No Ogółem problem taki. poczatek wakacji 70k koniec wakacji 90kg na klatke a od wrzesnia do teraz tylko 95kg w dwa miesiące 5kg no mało troche mało. Drugi problem masa ? 64 także mało. wiadomo na takiej wadze nie bede brał miliardów na siłowni wiec pytanie. Dobra odżywka na mase/siłe lecz z naciskiem na mase. cena: dobrze by było jak tak do ok 120zł. Dzieki z góry. Pozdrawiam

" Płacz na treningu śmiej się podczas walki "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419159
na szczescie nie
jedyne co to wprowadziles nas w blad, ale mysle ze nie swiadomie, mlody jestes malo wiesz jeszcze o tym sporcie itd ale jeszcze masz czas na nauke,
czytaj duzo forum, pytaj w razie potrzeby a na pewno bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12413
Dobra Dieta 3000PRO

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419159
tutaj przede wszystkim szukaj odp.na swoje problemy ze wzrostem masy
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

suple/odzywki to dodatek a nie podstawa w robieniu masy itd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
No Dieta jest nie jakaś ułożona przez trenera ale dajer rade. ale mam chyba zbyt szybką przemiane materi...

" Płacz na treningu śmiej się podczas walki "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419159
no to jezeli nie jestes w stanie wyciagnac wiecej z pozywienia to w zaleznosci od tego czy brakuje bialka/wegli mozesz dorzucic odzywke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
No właśnie. ale jaką odżywke ? a moze najlepiej białko czyste ? co doradzisz, ale nie chce żadnych super extremalnych odżywek. najbardziej zalezy na masie bo siłe myśle, że mam, przeszkoda to masa tak sądze. więc co mógłbyś zaproponować ?

" Płacz na treningu śmiej się podczas walki "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
64kg i nie może wyciągnąć z jedzenia Człowieku ty najwyraźniej nic nie jesz.

Odżywki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5223
Ja bym moze zaproponowal gainera-SFD MassActivator a z bialek serwatke SFD ECONv2, zaleznosci czego ci brakuje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jemu brakuje diety. Co będzie brał tak jak na opakowaniu pisze ? Przecież on nie wie nawet czego mu brakuje
Chciałbym zobaczyć to 95kg przy 60kg wagi

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-11-11 18:13:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
*Mlekołak - albo trener wypisał dobry soczek :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 259
no w odżywianiu i sumplach jestem całkowitym lajkiem. bez diety i supli wyciągnąłem ile moge. 95 przy 64kg. trenuje kaltke 60kg 6 razy 70kg 6 razy i 80kg 5-6 razy. tylko 6 powtórzeń duze przeskoki i sila idzie.

" Płacz na treningu śmiej się podczas walki "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC SuPLEMENTY

Następny temat

s.a.w i mono czy moze cell pump?

electro
Polecane artykuły