SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z suplementacją- brak siły, energii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Witam, mam taki problem, otóż na treningach źle się czuję, nie mam siły, wczoraj 1 raz od miesiąca byłem na siłowni i myślałem, że umrę, tak się słabo czułem, nie czułem siły w mięśniach, jakby mi ją odebrano, ręce prawie bezwładne, zero energii. Robiłem taką ogólnorozwojówkę, że tak powiem z każdej partii po 1-2 ćwiczenia. Nie nakładałem dużego ciężaru ze względu na to, że miesiąc nie ćwiczyłem. I to nie tylko teraz czuje że brak mi sił, w robocie jak jestem to są dni że to samo czuję, jakbym nie miał siły w ogóle, i przed miesiącem to samo na siłowni, brak motywacji do ćwiczenia, tym bardziej, że na taki staż, takie wyniki są bardzo kiepskie, 85kg na klatę, w tej chwili jakoś 12 podciągnięć na drążku, na barki wyciskanie na sztandze w serii 10 powt. to 45kg, biceps na sztandze, 10powt. przed przerwą z ciężarem 30-35kg, zależy od dnia. Nóg nie katowałem bo miałem kontuzję, zresztą miesiąc przerwy chyba mówi samo za siebie. Tak więc może jakąś przedtreningówkę czy coś? Mam jeszcze puchę tych aminokwasów:
Hi-tec Nutrition BCAA Powder jedną już zjadłem i nie widziałem rezultatów. Do tego jeszcze stosowałem to: ActivLab Mass Up. Również brak rezultatów, wcześniej Trec CM3 też brałem, nic nie dało, jakieś mono też było jeszcze wcześniej i też nic. Co jedynie po Olimpie gainerze miałem wyniki (przytyłem o ładne parę kg, w sile nie widziałem większych zmian). Może coś proponujecie z suplementacji, która by mi pomogła? Jakaś przedtreningówka czy coś? Chciałem kreatynę zacząć brać jakąś czy coś. Nie wiem sam. Pomocy!
Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyczyna jest prościejsza niż ci sie wydaje


a mianowicie


brak dobrego odżywiania

napisz co dzisiaj jadleś, to bedzie dobry przykłąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Z rana zawsze jadam owsiankę (banan+ garść rodzynek i to gotuję w wodzie, następnie dodaję płatków owsianych (wcześniej było to około 100g, teraz jest 70g) i dalej gotuję), 2 śniadanie (w robocie) tak z 3 kanapki z polędwicą sopocką i serem żółtym, obiad, różnie czasami jadam to co moi rodzice, ziemniaki z jakimś mięsem ale zdarza się ryba z ryżem, gotowana pierś z ryżem, tam jakiś owoc w międzyczasie, warzywo, przed siłownią te aminokwasy brałem, po siłowni banan, a jak miałem to ten activlab, i po godzinie jakoś jadłem tuńczyka, jakąś rybę w puszcze albo makrelę wędzoną, a przed snem czasami serek wiejski, albo ser biały (ale nie zawsze, tylko raz na jakiś czas).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Wylicz sobie zapotrzebowanie, ułóż diete i daj ją do sprawdzenia. Bez diety suplementacja jest bez sensu.
Jeśli masz jeszcze BCAA to stosuj około treningowo (spokojnie przez cały rok). Jeśli Trec cm3 na Ciebie nie działał to może spróbuj beta alanine ale nie licz na jakieś skoki siły. Jeśli faktycznie pierwszy raz od miesiąca byłeś na siłowni to energii powinieneś mieć sporo (siły niekoniecznie). Z pewnością potrzebujesz czasu by wrócić do formy, jedz węglowodany również po treningu. Zadbaj o regenerację. Następny trening zacznij od mniejszych ciężarów i stopniowo zwiększaj (z treningu na trening).

A może to tylko jednorazowy wybryk ciała które wczoraj akurat nie miało predyspozycji? A może za bardzo dałeś w kanał w przerwie świątecznej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
Nie ja nie z tych aby dawać w kawał :P Co do diety to nie chcę jadać co dziennie to samo, wystarczy że śniadanie i drugie jadam to samo, taka dieta jaką mam nie może być? Nie liczę na wzrost masy, ale chciałbym mieć energię, siłę. Przecież takie wyniki siłowe na mój wiek i staż to jest kpina, ja nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. A jak wróciłem po miesiącu to wydaje mi się że siłę miałem, nie brałem dużych ciężarów, ale mniej więcej widziałem, że dużych spadków nie ma, bardziej mnie ten brak energii zaniepokoił, bo to coś nie tak, jakby mój organizm mi posłuszeństwa odmówił, czułem się sflaczały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
to podbij może węglowodany i zadbaj o regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520
No ok, spróbuję, a może jakieś propozycje suplementów do tego? Przed treningowe może coś, może jakąś kreatynę? Mam jeszcze te aminokwasy Hi-teca, biorę przed treningiem 12g tego mieszam z wodą. Dobrze stosuję? Pucha ma 500g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Możesz to wymieszać z wodą i pić w czasie całego treningu. Ile ważysz?
Możesz spróbować tak jak napisałem wyżej beta alaniny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sparks co ty pjerdolisz jak na ciebie mono nie dziala to beta alaniny sproboj no wez sie ogarni

autorze; diety brak czyli regeneracja samopoczucie libido wszystko na podłodze

dział odżywianie zaprasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Oczywiście że niech spróbuje, są ludzie na których np kofeina nie działa i są tacy na których działa. Tak samo ma się to do beta alaniny. Do autora tematu: polecam lekturę na temat beta alaniny https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mięśni-t704669.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mowie ze nie dziala i ze nie czuc czy cos podobnego, chodzi mi o to ze gość je jak student albo wiezien w aushwic to jaki sens jeszcze krete i BA dokładać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DObry cykl ?

Następny temat

DOBRY CYKL

WHEY premium