SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc z suplementacją

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Witam.
Trenuję prawie 2 miesiące. prowadzę dietę na masę.
TDEE 2700 kcal wychodzi ;d , Białko - 155g , Tłuszcze - 68g , Węgle - 300g. .

Lecz niestety mam problem. Nie mam czasu przygotowywać sobie jednego posiłku około treningowego( przed lub po zależy) gdyż nie mam możliwości kupować cały czas mięsa i brak mi czasu. Przez to brakuje mi z tego wychodzi białka , a samego ryżu nie będę jadł więc i węgli też. Czyli powiedzmy brakuje mi w jednym dniu z jednego posiłku 609 kcal , 35g białka , 16g tłuszczy , 83węgli . A ze z calego dnia zawsze troche mniej sie zje to wyjdzie troche wiecej tego. I co byście mi poradzili np. za suplement aby uzupełnić braki czy może za mały jesszcze staż na siłowni mam? Ale podobno dieta to podstawa. Jeżeli chcecie abym podał jeszcze coś o sobie to pisać . Proszę o odpowiedź

Zmieniony przez - inoshi w dniu 2011-06-26 17:02:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Mass_Activator-opis26680.html
100g po treningu jak znalazl.
ale posilek po tym rowniez musi byc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okołotreningowe są najważniejsze, więc powinny być "normalne". Od uzupełniania wypadających posiłków jest gainer, przy takich proporcjach braków mutant mass lub mass activator. A tak poza tym to coś mało masz tych kcal na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
TomQ no to powiedzmy że zażyję dawkę tego Mass Activator i bede mial czas po jakims czasie :D i zjem jeszcze raz coś , to wtedy będę mial nadwyżkę białka tego i węgli . czy nie powinienem sie tym przejmować ? I jeszcze jedno , a przed treningiem mógłbym to wziąść a po treningu normalny posiłek ? czy zawsze jak bym brał ten suplement to PO treningu ?

Ventor mam mało kcal bo podczas liczenia TDEE nie uwzględniałem wysokich pułapów bo jeszcze poznaje swoje ciało .

Zmieniony przez - inoshi w dniu 2011-06-26 17:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainera najlepiej tylko po treningu, jako szybkie białko/węgle, nie traktując go jako posiłek potreningowy (ten jemy normalnie po powrocie z treningu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Podziękował ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl

Następny temat

Suple

WHEY premium