SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Foto po roku treningu,prosze o oceny.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1281


Ta fotka jest zrobiona po roku moich zmagan z ciezarami.Obecnie pukło mi dwa lata treningu i jak tylko zrobie nowe fotki to z pewnoscia zamieszcze.Pozdrowienia dla fanow zelaznego sportu.Ps,prosze o wypowiedzi co do moich predyspozycji

Bocian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1233
Szacunek dla ciebie. Klatka mała ale widze że wiesz co robisz, bo proporcje są zachowane.Wale soga bo jest niezle.




<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

chcesz sie pośmiac?? wejdz: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1233
podaj swoje obecne wymiary i wagę (ile przybrałeś po 2 latach)

<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

chcesz sie pośmiac?? wejdz: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1281
Po kolejnym roku doszło 7 kg,3 cm w bicu z 37 do 40 w klacie niewiem ile miałem ale teraz jest 115,ogulnie nie jestem zadowolony z tych przyrostow i staram sie o jakas dobra diete.Juz chyba najwyzszy czas:)

Bocian
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
No jak na rok to BARDZO GITES


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13302
Jak na rok ćwiczeń to good

..Walkę wygrywa sie na treningu, nie na ringu..

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30199
spore

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 7435 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26133
jest dobrze
sog

"Powtarzaj stare zaklecia ludzkosci bajki i legendy
Bo tak zdobedziesz dobro ktorego nie zdobedziesz
Powtarzaj wielkie slowa powtarzaj je z uporem
Jak ci co szli przez pustynie i gineli w piasku"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
spox

>>>nie ma rzeczy złych lub dobrych to myśl czyni je takimi<<<
mumin_is_back

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
naprawdę spoź ale co z nogami wydają mi się troszkę chude??

LEGIO PARTA NOSTRA
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no elegancko jak na rok!!!!!!!!!!! tak dalej

---szczerze , to popracuj nad nogami, klatą i bedzie git!!!!

Wiitam wszystkich forumowiczów
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciag dalszy ;]

Następny temat

Wakacyjne zdjęcie

electro
Polecane artykuły