1. Cześć, chciałbym was zapytać jaką kreatyne polecacie?(możliwości finansowe do 130zł). Zależy mi głównie na nabraniu masy mięśniowej.
2. Co do niej dorzucić? Wnioskuje z przeczytanych art. i innych, że dobrym rozwiązaniem będzie dodanie HMB.
3. Czy moge ją łączyć z izolatem białka lub aminokwasami bcaa?
2. Co do niej dorzucić? Wnioskuje z przeczytanych art. i innych, że dobrym rozwiązaniem będzie dodanie HMB.
3. Czy moge ją łączyć z izolatem białka lub aminokwasami bcaa?
Krzysztof Piekarz
