SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka kreatyna polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

68/178

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

białko, koncentrat, izolat

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

białko izolat

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

140b/450W/60-90t
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 463
1. Cześć, chciałbym was zapytać jaką kreatyne polecacie?(możliwości finansowe do 130zł). Zależy mi głównie na nabraniu masy mięśniowej.
2. Co do niej dorzucić? Wnioskuje z przeczytanych art. i innych, że dobrym rozwiązaniem będzie dodanie HMB.
3. Czy moge ją łączyć z izolatem białka lub aminokwasami bcaa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
C3BORD
1. Cześć, chciałbym was zapytać jaką kreatyne polecacie?(możliwości finansowe do 130zł). Zależy mi głównie na nabraniu masy mięśniowej.
2. Co do niej dorzucić? Wnioskuje z przeczytanych art. i innych, że dobrym rozwiązaniem będzie dodanie HMB.
3. Czy moge ją łączyć z izolatem białka lub aminokwasami bcaa?


1 mono
2 nic nie czytałeś poza ulotkami - hmb odpuść
3 tak

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27418
dobre i tanie mono np vitalmaxa lub zawsze działające cm3 treca. cykl 12tyg. Hmb nie działa, strata kasy, izolat nie potrzebny wystarczy wpc, bcaa to zależy jaka dieta, na masowanie nie koniecznie jeśli dopięta chociaż dodatkowa podaż leucyny może coś tam zdziałać. Na masę jest odpowiednia dieta.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
kup mono do tego beta alanina, BCAA, zma, o-3, ew witaminy. Co do 3 pytania to mozesz łączyc, ps : hmb nie kupuj to strata pieniedzy, zdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 963
zrób cykl na mono i dorzuć dextrose :) a jeżeli chodzi o HMB to odpuść sobie przecież twój cel to masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1657 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28880
a po co dextrose?

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68105
" Dextroza to fantastiko cukieros, który umożliwia lepsze transportowanie kreatyny do miesni "


- MIT

Zmieniony przez - Arabinhuo w dniu 2012-11-03 11:49:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 463
Głównie polecacie tutaj wzięcie monohydrantu kreatyny, a nie lepszym byłby stack kreatynowy np. https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html  ? A jesli monohydrant to dlaczego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68105
Oczywiscie, ze lepszy, ale po co ? Dla ciebie i jedno i drugie da ten sam efekt, zrob kilka cyki na mono, potem jablczan, potem dorzuc jakas przedtreningowke... Pokolei a na pewno bedziesz mial lepsze efekty. Po GMAG-u zostana ci aby mocne stacki i przed treningowki zeby sie cos ruszylo.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Stack czy mono, w twoim przypadku efekt końcowy będzie podobny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hemo rage czy hydravol?

Następny temat

Które białko wybrać?

electro
Polecane artykuły