Dla mnie najlepsza chyba będzie grupa VI
Niestety, wciąż mam problemy z sadełkiem
Michail, czy plany treningowe będą ustalane również dla osób ćwiczących w domu, które nie mają dostępu do wszystkich maszyn?
Pozdrawiam wszystkich! - Vitoss
"Kto nie próbuje, nic nie osiąga,
Kto dąży do celu, osiąga wszystko."
Niestety, wciąż mam problemy z sadełkiem
Michail, czy plany treningowe będą ustalane również dla osób ćwiczących w domu, które nie mają dostępu do wszystkich maszyn?
Pozdrawiam wszystkich! - Vitoss
"Kto nie próbuje, nic nie osiąga,
Kto dąży do celu, osiąga wszystko."
Impossible is nothing.