SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

łapa nie rośnie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

73

Wzrost

181

Staż treningowy

1 rok

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nie jadam jajek srków wiejskich oraz jogurtów naturalnych

Stan zdrowia

dobry

Cel/problem/opis

masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Siemanko.HELP !!!
Cwicze na siłce już około roku i zauważyłem że wszystko rośnie oprócz łapek i właśnie nie wiem co jest nie tak dieta jakaś tam jest, technika też. Czy poprostu nie mam genu? Myślicie że jakieś dodatkowe białko do diety pomoże

PLAN:
Biceps[9]
1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 12,8,6 [3 serie]
2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 12,8,6 [3 serie]
3.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI NA MODLITEWNIKU 12,8,6 [3 serie]

Triceps[9]
1.WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU 12,8,6 [3 serie]
2.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE WĄSKIM UCHWYTEM 12, 8,6 [ 3serie]
3.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 12, 8,6 [3 serie]



Zmieniony przez - pextorek w dniu 2012-10-13 16:12:07

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
Triceps lubi duże ciężary wprowadź zmianę w treningu rob 3 serie na tric i bic i zmieniaj co sesje 2 cwiczenia to powinno ruszyć oporne tricepsy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1655
Witam. Nie jestem ekspertem ,ale może czas zastoju nadszedł ;D Pozatym widzę ,że nie masz diety co też oznacza LIPĘ . Jednak polecał bym cykl na kreatynie , pomoże Ci z zastojem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Dietke mam ale trzymam się jej dopiero od września :D

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
jak od wrzesnia masz dopiero diete , to z czasem zaczne rosnac , oczywiscie jak dieta dobra
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
Panowie a plan jest dobry ??

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10727
Dieta może być jedna z przyczyn zastoju, a druga za dużo serii na łapy.

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
To ile serii robić ?

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nie jest za duzo

podstawowe pytanie czy tylko biceps nie idzie czy pozostale partie rowniez ?/
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
moze zbyt mocno sie koncentrujesz tylko na remieniu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
mam problem tylko z bickiem i tricepsem

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1022
staram sie koncentrować na tych partii gdyż widze jak odstaje od reszty

JEST TU JAKIŚ CFANIAK ??

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dobrze zacząć? 12 Lat

Następny temat

Czy nie za dużo w diecie ?

electro
Polecane artykuły