Jak w temacie co polecacie z PRE-WORKOUT ?? po czym macie maxymalną pompe ?? ja polecam ADRENOLINE z ULTIMATE NUTRITION. Wiem że już były kiedyś takie tematy ale wyszło dużo nowych odżywek.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jeśli tylko o pompe Ci chodzi to kup sobie arginine
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_arginine_powder-opis26978.html
jesli pobudzenie i pompa bez kreatyny to
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Warfare_Napalm-opis26703.html
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_arginine_powder-opis26978.html
jesli pobudzenie i pompa bez kreatyny to
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Warfare_Napalm-opis26703.html
NAJCZĘŚCIEJ POLECANE SUPLE !!!
http://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html
NIE WIESZ JAKI CYKL SOBIE UŁOŻYĆ? ZAJRZYJ
-http://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html
...
Jeśli chodzi o pompę to tylko coś z GPLC, argininy nic nie dają.
Jeśli chodzi o pobudzenia to polecam muscle warfare napalm i stary mesomorph.
Brałem dużo przedtreningówek i te powyższe są najlepsze moim zdaniem.
Jeśli chodzi o pobudzenia to polecam muscle warfare napalm i stary mesomorph.
Brałem dużo przedtreningówek i te powyższe są najlepsze moim zdaniem.
Pozdrawiam
Adam
...
adam222
jeżeli chodzi o "pompę"to arginina dużo daje
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
Przy 20g dziennie mnie nie kopalo, takze zwiekszac nie ma sensu. Jedyne, co czuje to zamulenie. A zreszta dla mnie pompa jest bardziej uciazliwa, zniz porzadana.

...
20g ? o.O
Ja dając większą dawkę 1,3d np. nie miałem chęci na trening, przy mniejszej od razu skupienie i wiele aspektów na plus.
AAKG maxymalnie dawałem 10-12 kapsów, zaczynałem od 6
Przy 10 już ładnie na mnie działało.
AAKG + Cytrulina też dobry efekt synergiczny na plus.
Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-09-27 13:40:03
Ja dając większą dawkę 1,3d np. nie miałem chęci na trening, przy mniejszej od razu skupienie i wiele aspektów na plus.
AAKG maxymalnie dawałem 10-12 kapsów, zaczynałem od 6
Przy 10 już ładnie na mnie działało.
AAKG + Cytrulina też dobry efekt synergiczny na plus.
Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-09-27 13:40:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz