SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

najlepsza przed-treningówka bez kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
Jak w temacie co polecacie z PRE-WORKOUT ?? po czym macie maxymalną pompe ?? ja polecam ADRENOLINE z ULTIMATE NUTRITION. Wiem że już były kiedyś takie tematy ale wyszło dużo nowych odżywek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16009
Jeśli chodzi o pompę to tylko coś z GPLC, argininy nic nie dają.
Jeśli chodzi o pobudzenia to polecam muscle warfare napalm i stary mesomorph.
Brałem dużo przedtreningówek i te powyższe są najlepsze moim zdaniem.

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
adam222
Jeśli chodzi o pompę to tylko coś z GPLC, argininy nic nie dają.



jeżeli chodzi o "pompę"to arginina dużo daje

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Widac nie na kazdego dziala aakg, bo na mnie rowniez nie dziala w ogole.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Zależy jakie dawki jeszcze stosujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Przy 20g dziennie mnie nie kopalo, takze zwiekszac nie ma sensu. Jedyne, co czuje to zamulenie. A zreszta dla mnie pompa jest bardziej uciazliwa, zniz porzadana.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
20g ? o.O
Ja dając większą dawkę 1,3d np. nie miałem chęci na trening, przy mniejszej od razu skupienie i wiele aspektów na plus.
AAKG maxymalnie dawałem 10-12 kapsów, zaczynałem od 6
Przy 10 już ładnie na mnie działało.

AAKG + Cytrulina też dobry efekt synergiczny na plus.

Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-09-27 13:40:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1427
a co powiecie na " LG Anadraulic Pump "?? dobra cena co o tym myslicie??


albo myślałem nad zakupem samej czytstej beta alaniny opłaca sie, warto ??

Zmieniony przez - golab53 w dniu 2012-09-27 17:25:38
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie cyklu ;)

Następny temat

Masowe!!!

electro
Polecane artykuły