SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

godna polecenia przed treningówka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
witam
Tak jak w temacie możecie mi podać jakąś godną polecenia przed treningówkę ? bo już nie wiem sam co mam myśleć opinie są różne...
próbowałem próbki napalmu(chwile poszczypał prawie nic nie czułem, a diete mam i odczekałem po jedzeniu 2 godziniy) no-xplode 2( trochę może nic zaskakującego, ale słyszałem ze 2 jest cieńka) no i mój kumpel mówił że na niego napalm tez nie działał a wziął saw i jest zaj**isty no to też spróbowałem shota ... brak słów byłem bardziej zmęczony i senny niż przed wzięciem go, dlatego prosił bym was żebyście mi cos polecili myślałem nad tym DS CRAZE ponoć masakra jak na cos bez geranium to zaj**iste. Chodzi mi konkretnie o to żeby bardzo pobudzało !!! była pompa duża itd.. ewentualnie coś na pompe konkretnie może być. Bo mam zamair na czerwiec dopracować jeszzce lepiej dietę, dokupić białko hi tec c6, kretynkę cm3 do tego i właśnie jakąś przed treningówkę i chodzi mi po głowie to craze.

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Wybierz miedzy craze a assault
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli stawiasz na pobudzenie to ds craze,mozesz pokombinowac cos z geranium solo-jeszcze mozna dostac,jesli stawiasz na pompe polecam redweiler z olimpu lub hot blood scitec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
a po tym craze średnia pompa ? a co myślcie o dr.jekyll prosupps bo słyszałem ze to też dobre na pompe ?

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
craze daje rade tego drugiego nie probowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
i który z tych polecasz ? bo strasznie ich dużo do przeglądania podaj mi kilka które z tych dobre ja je zobacze jeszcze jadę w sobote do vitamin shopu bo sprzedawca napisał na face book że coś spróbuje mi doradzić

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
to znaczy sprobuje Ci wcisnac jak najwiecej supli zebys jak najwiecej wydal. Bierz craze i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
raczej ni bo go znam :D i będzie się starał raczej doradzić ale właśnie tak jestem w 80 % pewny ze kupie tego crazy ale waham się jeszcze że moze być coś lepszego :) bo mam takie wątpliwości bo nei wiem czy będze działało to craze bo wiesz jak napalm nie działał saw tez nic to nie wiadomo jak to ale moze akurat ;p szkoda ze nie ma próbek

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
SAW to ogolnie taka przedtreningowka na pierwszy raz. W Napalmie tam tylko kofeine masz pobudzajaca. A tak to zeby cos lepszego to moze spod lady wyjmie jeszcze cos z 1,3 d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
hah, wiem wiem że ma nawet coś z pod lady ale nie pcham się w geranium :P bo potem będzie mnie ciągnęło do mety itd.. :D a wole nie :P

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka

Następny temat

Kreatyna 1 cykl...

WHEY premium