SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stała suplementacja na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

80

Staż treningowy

3 mce

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Mono Olimpu, HMB Olimpu

Stosowane wcześniej spalacze

Thermo speed extreme

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

zdrowo się odżywiam, jem dużo mięsa, jajek i białego sera

Przewidziane finanse na cykl

nie zastanawiałem się nad tym

Uwagi i sugestie

obawy przed wysypem trądziku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Witam, co mogę użyć w zastępstwie białka na stałą suplementację. Problem ze mną polega na tym że miałem problemy z cerą i boję się że po zastosowaniu białka mogą powrócić problemy z trądzikiem a tego chciałbym uniknąć. Obecnie jestem na cyklu mono Olimpu i zastanawiam się co zacząć po skończeniu cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
No ja tez myślałem ze jak wpiernicze kurczaka i tam se sera dziabne to wystarczy :D otóż NIE !! :D wylicz sobie wszystko dobrze :) skończysz cykl to kup samego gainera do uzupełnienia (o ile go potrzebujesz ) i jedz na samej diecie za parę miesięcy mozesz wrzucić mono znowu

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
białko w stałej suplementacji - wiesz o co pytasz?? uważaj żeby Cię nie rozerwało

białko stosuj jak masz dietę i luki .. a tak to jadłospis

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-09-25 07:56:05

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie uzupełniacze (białko, gainer, bulki, carbo) możesz stosować cały rok. Oczywiście jeśli masz braki w diecie. Najważniejsza jest micha.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
jak skończysz mono to zrób przerwę od kreatyny. Możesz w tym czasie wrzucić Beta Alaninę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
3 miesiące stażu a już 2x jadłeś mono ?
Bravo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
chyba miał jeden cykl z tego co zrozumiałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Stosowane już wcześniej suplementy: mono oraz hmb
W każdym bądź razie nie ważne.

Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-09-25 11:24:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Mono jest teraz, jestem w trakcie i jest to pierwszy cykl, i właśnie zastanawiam się co po skończeniu cyklu. Wiem że powinienem uzupełniać braki diety białkiem, np od sfd, ale boje się że jak je zastosuję to wysypie mnie na twarzy, dlatego pytam się co mogę brać po zakończeniu cyklu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
nie masz diety?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
Pierwsze co musisz stosować to dieta ... Po cyklu mozna jakieś aakg , beta alanina , ale po co pierwsze dopnij diete i pocwicz z pół roku

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Diety takiej solidnej, z wyliczonymi porcjami białka, tłuszczy i węglowodanów nie mam. Staram się zdrowo odżywiać, jem dużo miesa z kurczaka, dużo jajek i wszelkiego rodzaju białych serów/twarogu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania białka Łowickie

Następny temat

Porada na Rzezbe

Shoty
Polecane artykuły