SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ogólnorozwojowy ? Split ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

64

Wzrost

182

Cel treningowy

Masa, siła

Staż treningowy na siłowni

3 miesiącę

Uprawiane inne sporty

piłka nożna, siatkówka (Ulica)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławeczka, gryf prosty 180 CM, rozpiętki i nogi. 3x hantelki + 60 KG

Dieta

Staram się jeść ryż, kurczaki, twaróg. Tylko woda

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10059
Witam, przejdę od razu do sedna.
Mój plan:
A:
4x10 przysiady
2x10 wiosłowanie
4x10 płaska
3x10 arnoldki
2x8 francuskie
2x8 sztanga biceps
B:
2x10 przysiady
2x10 wykroki
3x10 skos w górę
3x10 wyciskanie żołnierskie
2x10 wyciskanie wąskie
2x10 biceps hantle

Proszę o ocenienie planu, ewentualnej zmiany :)

Kupiłem Universal Creatine (czarno, żółta, czerwona)
Mam zamiar zacząć brać ją na początku października.

Czy lepiej jest robić ogólno. czy splita ?

Kontakt gg: 6090810
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10059
Okej, takiej odpowiedzi oczekiwałem ....

Oczywiście takich odpowiedzi nigdy nie brakuje w tematach ... "szukaj", "czytaj"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
"Staż treningowy na siłowni: 3 miesiącę "

"Ostatnio przerabiany plan: Brak "

jak to ?

Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach

przysiad - ?
martwy - ?
wyciskanie - ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10059
Robie w seriach Przysiad 40 Kg Martwy 60 Wyciskanie 40. Co serię zwiększam ciężar
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
"Robie w seriach Przysiad 40 Kg Martwy 60 Wyciskanie 40. Co serię zwiększam ciężar "

na rozruch 4-6 tygodni proponuję 1 zestaw typu FBW wysokie zakresy powtórzeń i dopiero po tym czasie szukać kolejnej metody .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Potem proponuję "Podstawową Sprawność Fizyczną" autorstwa Wodyna. I dołóż na patyk śmiało, bo na początku progres powinien szybko iść
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10059
Czemu zawsze nikt nie odpowiada na pytanie :( Tylko piszę mi o jakichś FBW ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
bo FBW to jest ogolny trening, najlepszy na poczatek. Split mozesz sprubowac puzniej. Przede wszystkim zacznij szukac cos na temat diety, i bedzie duuzo latwiej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
MlodyHanys

jakie pytania drogi kolego ?

poza tym nie jesteśmy tu płatnymi trenerami , przedstawiamy nasz punkt widzenia ty korzystasz lub nie .

Jeśli chcesz wymagać i oczekiwać są płatni trenerzy z serwisu po treningu i możesz skorzystać .

a to co podałeś to trening ogólnorozwojowy czy split ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10059
Ogólno, pytania są na dole
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
rozumiem .

proponuję zacząć czytać .

https://www.sfd.pl/[art]_O_treningu_siłowym_prawie_wszystko_by_Panda_&_Antoś_-t875977.html

używać wyszukiwarki .

Ja ci przedstawiłem już mój punkt widzenia .

pozdrawiam życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 329
Co do planu, ja bym dozucil po jeszcze jednej seri na cwiczenia co masz po 2 serie, 2 to troche lipa ;/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 do oceny

Następny temat

5x5 Bill Star na siłe do oceny

electro
Polecane artykuły