Witam, przejdę od razu do sedna.
Mój plan:
A:
4x10 przysiady
2x10 wiosłowanie
4x10 płaska
3x10 arnoldki
2x8 francuskie
2x8 sztanga biceps
B:
2x10 przysiady
2x10 wykroki
3x10 skos w górę
3x10 wyciskanie żołnierskie
2x10 wyciskanie wąskie
2x10 biceps hantle
Proszę o ocenienie planu, ewentualnej zmiany :)
Kupiłem Universal Creatine (czarno, żółta, czerwona)
Mam zamiar zacząć brać ją na początku października.
Czy lepiej jest robić ogólno. czy splita ?
Kontakt gg: 6090810
Mój plan:
A:
4x10 przysiady
2x10 wiosłowanie
4x10 płaska
3x10 arnoldki
2x8 francuskie
2x8 sztanga biceps
B:
2x10 przysiady
2x10 wykroki
3x10 skos w górę
3x10 wyciskanie żołnierskie
2x10 wyciskanie wąskie
2x10 biceps hantle
Proszę o ocenienie planu, ewentualnej zmiany :)
Kupiłem Universal Creatine (czarno, żółta, czerwona)
Mam zamiar zacząć brać ją na początku października.
Czy lepiej jest robić ogólno. czy splita ?
Kontakt gg: 6090810
Krzysztof Piekarz

rozumiem .