Jakie ćwiczenia waszym zdaniem najlepsze na "kaloryfer". Ćwiczyłem trochę ABS II (ale niestety przestałem) i zacząłem A6W, ale słyszałem że szkodzi to na kręgosłup. Widać u mnie lekko mięśnie ;D.
Proponujecie A6W dokończyć czy zacząć ABS II jeszcze raz ale tym razem do końca ???
A może robić to
Co według was będzie lepsze i nie będzie szkodziło mi na kręgosłup. I po za tym jednak a6w pod koniec trochę trwa. Trzeba poświecić dużo czasu przy ostatnich dniach.
Proponujecie A6W dokończyć czy zacząć ABS II jeszcze raz ale tym razem do końca ???
A może robić to
Co według was będzie lepsze i nie będzie szkodziło mi na kręgosłup. I po za tym jednak a6w pod koniec trochę trwa. Trzeba poświecić dużo czasu przy ostatnich dniach.
Krzysztof Piekarz