SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 191954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Chyba ten wygląd go skłonił wcześniejszy ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
z mojej strony powiem, że akurat jak się widzisz codziennie w lustrze to aż tak wielkiego wrażenia nie robi ta nadwaga, zwłaszcza jak systematcznie, powoli rosła, gorzej jak się zobaczysz na jakimś zdjęciu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17334
Dokładnie!!! A motywacją może być program TV tj. Nastolatki XXL - widzisz swoje foto (zmianę w coraz większą świnię) i ludzi co zapaśli się jeszcze bardziej i zastanawiasz się kiedy będziesz jak oni. I albo pasiesz się dalej albo walczysz o zdrowie i wygląd przy okazji.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
póki cycki przed brzuchem to nie nadwaga.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14414
body_rock
mega przemiana :) a w ogóle co Cię skłoniło do zdrowszej michy i ćwiczeń. Mój chłop powoli się zmienia właśnie w takiego misia jakim byłeś na początku, chociaż kiedyś był mega wysportowany, nie że mam coś do grubasów bo sama kiedyś taka byłam ale jednak wole jak w lodówce jest zdrowe żarcie no i wiadomo że duży brzuch przeszkadza w wielu rzeczach ;)


Chęć zmian w życiu mnie do tego skłoniła, a pozbycie się brzucha miało mi też to umożliwić. Myśl o przemianie zapoczątkowała się w okolicach maja 2011, gdy kupując ciuchy motocyklowe już brałem delikatnie za ciasne z myślą, że "i tak mam zamiar chudnąć". Potem otworzyli mi w pracy siłownię w czerwcu, na którą zacząłem uczęszczać od sierpnia. Pod koniec sierpnia doszedł mega motywator i wtedy ostatecznie skontaktowałem się z Koniem.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14414
Weekendowy relaksik: baseny termalne, jacuzzi, sztuczne fale, sauna, a na drugi dzień łażenie po górach Beskidu Żywieckiego.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
taki to pożyje.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14414
​Trening w F1. Po wczorajszych górach obolałe łydki i mięśnie piszczelowe (schodzenie po górach jest strasznie wk....jące ), uda w mniejszym stopniu - na szczęście, bo przysiady mnie czekały na siłce.


Przysiad:
62,5x8
72,5x8
82,5x8
92,5x8
102,5x5 (pas)
112,5x3 (pas)

(bonus) Podciąganie podchwyt:
20x1
22,5x1 (max)
10x4
10x4

Podrzut (zarzut + wyciskopodrzut):
47,5x8
52,5x8
57,5x8
62,5x8

Klata skos:
50x6
60x6
70x6
80x5

Najciężej było przy ostatniej serii podrzutu, zadyszka niezła. Podciąganie znowu tak bonusowo dorzucone dla sprawdzenia się.


Śniadanie: jajecznica z płatkami owsianymi i tuńczykiem na maśle klarowanym, warzywa

Okołotreningowo: wołowina, ryż basmati z dzikim

Kolacja: twaróg półtłusty, jogurt naturalny, warzywa

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Ćwiczysz ciągle w pracy, czy odwiedzasz jeszcze Rolną? Jak będziesz na Rolnej, daj cynk. Można się zgadać na trening, bo planuję zmienić już ten Słowian. W radio rmf fm, 2 działające prysznice, szafki na potęgę zj**ane zamki, brak klimy i okna tylko uchylne, kończy się legitka policealna, i 140 zł za karnet nie mam zamiaru dawać ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14414
Nie na Rolnej, tylko na Ceglanej. :) W tym miesiącu akurat tylko raz byłem na Ceglanej, bo kumpel z osiedla coś się zaczął opieprzać i nie mam asekuracji, a w pracy zawsze się ktoś znajdzie, żeby na chwilę za mną stanął na ławeczce lub przy siadach. No i ostatnio tak mam, że nie jestem w stanie przewidzieć czy skończę pracę o 16:00 czy nie będę musiał siedzieć trochę dłużej, więc zostawanie na siłce w pracy ma tutaj przewagę. No i jest klima (na Ceglanej brak, jak byłem w lipcu to myślałem, że się ugotuję), która w tak małym pomieszczeniu robi robotę, że aż suty stoją z zimna.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

electro
Polecane artykuły