SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 172476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
O, powiadomka na maila przyszła.

Od czasu zawodów w wyciskaniu w połowie listopada nie byłem na siłowni ani nie trzymałem diety + chlanie alko tak mniej więcej do 10 stycznia - więc generalnie 2 miesiące wolnego i powrót do starych nawyków. Oczywiście doszło parę kilogramów, ale w pełni świadomie i w granicach mojej wewnętrznej tolerancji.
Na zawodach miałem 90kg, a po tym 2-miesięcznym folgowaniu waga pokazała ~93-94kg. Przynajmniej będzie co robić przed latem.

Po świętach kupiłem sobie kettlebell 20kg do ćwiczenia w domu i jestem po 4 takich treningach. Nowe doznania, jest czasami podobnie jak ze zwykłymi ciężarami, a czasami zupełnie inaczej. "Całe" ciało jakoś więcej pracuje, brzuch więcej dostaje po dupie, niby 20kg wydaje się mało, ale nawet nogi dostają nieźle. Trening obwodowy, więc również i kondycyjnie ciężko.

Dzień się robi coraz dłuższy, więc wróci za niedługo również ochota do zostawania w pracy na siłce po pracy.

No i musze przyznać, że podczas funkcjonowania "w starym stylu" czegoś brakowało, jakiejś systematyczności, samopoczucie też jakieś takie gorsze, że się je co popadnie. Jednak jakoś mi lepiej, gdy w głowie +/- kalkuluję poszczególne posiłki i dodaję je w ramach dnia, żeby jako tako mieścić się w swoim bilansie. Jedzenie byle czego, tłustego, słodkiego jest fajne, ale przez jakiś czas. Na stałe już bym tak nie mógł. Mózg się przełączył na inne myślenie.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Damian
Jedzenie byle czego, tłustego, słodkiego jest fajne, ale przez jakiś czas. Na stałe już bym tak nie mógł. Mózg się przełączył na inne myślenie.




Oczywiście pewnie byłaby inna gadka, gdybym był ekto szkieletorek, który może jeść wszystko jak leci i nie przytyje ani kilograma.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja bym bez siłowni nie mógł , w sumie bez diety też nie. Raz na jakiś czas coś wszamię niezdrowego, popiję piwkiem czy czymś mocniejszym, ale następnego dnia to wszystko jest naturalne, że robię zdrowe jadło. I lepiej się czuję.
Pozdrowienia stary , wracaj do treningu i motywacji życzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Właśnie wcinam lekkie śniadanie jogurt+górskie+włoskie+jabłko+cynamon i jadę na objazdówkę po Tesco/Lidlu/Biedronce uzupełnić zapasy chudego mięsa i nabiału. A potem machanie kettlem w domu.

ps. widziałem w Biedronce ostatnio polędwicę z tuńczyka mrożoną, w kartonach po jakieś 220g, 55zł/kg chyba wychodzi. Trzeba będzie wziąć jedną porcję na spróbowanie, bo tuńczyka tylko jadłem w Nord Fishu, a mam ochotę sam go przyrządzić.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja też dzisiaj miałem objazd po Biedronie , kupiłem na spróbowanie wędzony filet z kury Morlin, ciekawe jak to będzie w smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Ja ten filet szamam ze słodkim sosem chilli. Sałatki z wkrojonym w kostkę też dają radę. Generalnie smakuje mi, choć denerwuje czasami twarda skóra.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Fakt, skóra jest mega twarda w tym filecie ale smakuje mi bardzo
Ja czasem dawałem go w miksie z mozarellą i paptryczkami ostrymi.
Akurat trafiłem w swój smak tym połączeniem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Widzę Ty Karpiu wszystko już jadłeś hah , spróbuję potem zdam relację ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Musiałem. W delegacjach się ratowałem tym filetem. Jak z Przemkiem współpracowałem to mówił, żeby się solą nie przejmować tylko wcinać. Białko to białko

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Damian uważaj bo znów kupisz nowe ciuchy na moto Ja przepalałem maszynę przed sylwkiem to kurtka która była sporawa zrobiła się opięta Dlatego jeszcze 2 mies i ostrą redukcję zaczynam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

WHEY premium