SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 172972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
moja panna też lubi,mi dupy nie urwało.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Ogłoszenia parafialne


Nowy nr tel 661 784 162 , pod tym nr będę przez najbliższe 2 tyg.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Dobra, Koniu coś marudził w wątku u Mascara, żeby się u siebie wypowiedzieć, to coś skrobnę.

Na start wrzucę jeszcze filmik z przysiadu z końca tamtego roku, na tym samym treningu co MC 170x1:




W tamtym roku ostatnim aktywnym dniem (nie licząc treningu ze sprawdzaniem maxów DL/SQ) była wigilia (aeroby). Waga pokazała wtedy 89,9kg. W tym roku pierwszy trening na siłce miał być już 2 stycznia, ale czułem po sylwestrze, że próbuje mnie dopaść jakieś przeziębienie i żeby nie przemęczać organizmu postanowiłem odpuścić siłownię. Zadziałało - choroba mnie nie dopadła. W międzyczasie niestety wyskoczył pogrzeb w rodzinie daleko od domu i koniec końców pierwszy raz na siłkę mogłem wbić dopiero w ten poniedziałek, po dwóch tygodniach przerwy od ruchu - padło na przysiady. Już nazajutrz czując zakwasy wiedziałem, że w środę (po 2 dniach zakwasy największe są u mnie) będzie masakra. I była - uczyłem się na nowo chodzić. Kolana uginały i wciąż uginają mi się w losowych momentach. Ale w środę (wczoraj) poszedłem znowu na siłkę - martwe ciągi. Dziś już elegancko czuję całe plecy, więc jutro znowu masakra się szykuje przy poruszaniu.
Waga tydzień po Nowym Roku wskazała tyle samo co przed świątecznym obżeraniem, czyli 90kg. Więc w sumie spoko.
Jakieś fotki siebie postaram się jutro porobić i coś powrzucać. A tera, żeby nie wiało nudą, wciepnę z dwa zdjęcia. Jedno zakupów z bieżącymi potrzebnymi produktami (bez mięcha i orzechów) i jedno z całodziennym zapotrzebowaniem przy J/NJ w dzień nietreningowy.






Bonus, sylwestrowa kreacja:

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Btw. O ile piersi z kaczki są mega pyszne, o tyle unikajcie skrzydełek z kaczki, bo są mega ch....e! Kacze jednak duuużo lepsze.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4491
o w którym tyg koniu pozwala na czekolade ? heh p.s. spróbuj królika, delikatne i chude mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Co jeszcze dajesz do tej zapiekanki oprócz pomidorów i pieczarek??

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
polecam zmielić mięso, zrobić sos jak do spaghetti i przekładać warstwowo bardzo cienko pokrojonym selerem, taka namiastka lasagne .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
To może być dobry patent, przetestuje w sobotę. Tak myślałem ostatnio czy by czasem nie dać do tej zapiekanki mielonego indyka

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Jak robię "normalną" lasagne, to u mnie obowiązkowo musi być prawdziwy parmezan, bez niego dla mnie to już nie jest to samo.
body_rock: cheat meal, u mnie niedziela
yogi799: mięcho, cebula, pieczarki, cebula, ewentualnie czerwona papryka, ser żółty na górę. Na tej na fotce 300g piersi z kury i 300g udźca wołowego jest.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
600g mięcha? jesz to na raz??

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

WHEY premium