SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 173397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
U mnie tak samo dlatego zastanawiam się czy Renegat też tak mierzy czas czy zna/mierzy dystans i całkowity czas przejazdu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Tyy Damian, to Ty ładnie lecisz w ciulika z tą jazdą, jak Ty tak śmigasz tą Lotnisko dobre 1,5 km w dół

Artur, sprawdzam jak najbardziej 15 +/- km/h spokojna jazda, i przez to tak wychodzi ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
a nie możecie za miast? ja wypadam za miasto i lecę tam śrenia(wyjazd z miasta+za miastem) wychodzi mi trochę ponad 25km\h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
No ale w dół nie jadę na luzie tylko też pedałuję z podobną intensywnościa. A że jest z górki, to znaczy, że pod tą górkę też trzeba przecież wcześniej wjechać

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No co Ty. Ja swego czasu robiłem 4 x ul. Lotnisko. 4x z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
ruski czołg
a nie możecie za miast? ja wypadam za miasto i lecę tam śrenia(wyjazd z miasta+za miastem) wychodzi mi trochę ponad 25km\h


To można w mieście osiągnąć na dobrych ścieżkach (długie odcinki bez świateł i płaski teren) i dobrych oponach.

Za miastem też śmigałem ale nigdy na czas bo jazda po Kampinosie jest mocno zróżnicowana są odcinki że grzejesz jak głupi a są takie gdzie jazdą i widokami się delektujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
​Luźna niedziela, poranny pomiar na wadze wskazał 86,5 i w pasie w końcu minimalnie poniżej 90cm na wysokości gumki z gaci.

Drążek: ~30 powtórzeń w kilku seriach

Śniadanie: jajecznica z 4 jaj L na maśle klarowanym, warzywa

Cheat meal: RITTER SPORT Marzipan 50g, 3 kawałki ciasta z truskawkami

Obiad: 500g mielonej wołowiny, 100g żółtego sera, garść orzechów laskowych, warzywa

Kolacja: twaróg półtłusty 200g, jogurt naturalny, 2 czubate łyżeczki masła orzechowego, warzywa

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
[quote=[)@IVI!@/V]​
Drążek: ~30 powtórzeń w kilku seriach



Zazdroszczę wytrzymałości, ja nie daję rady wiele razy się podciągnąć może dlatego że sporadycznie to ćwiczenie robię choć wydawało mi się, że MC czy wiosło równie dobrze powinny te mięśnie rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
MC akurat bardziej nogi prostowniki i kaptury stymuluje niż najszersze, które biorą na siebie najwięcej na drążku.
Wiosło, faktycznie pomocne, ja właśnie zaprzestałem robić wiosła i się bujam w domu na drążku.
Ale na dodanie otuchy powiem Ci, że do października nie umiałem się podciągnąć podchwytem ANI RAZU. Teraz jestem w stanie ~10 zrobić jak jestem w pełni sił. Dalej lichy wynik, ale jak dla mnie progres kolosalny. Teraz moim celem jest 10x najszerszym chwytem, jest w cholerę trudniej. Mniej więcej przy 6x podchwytem byłem dopiero w stanie 1x się podciągnąć nachwytem najszerszym.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

WHEY premium