SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poprawa sylwetki - moje ćwiczenia się sprawdzą?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3276
Witam.
Mam 24 lata, mierzę 179cm i ważę na chwilę obecną 80kg.
Moim celem jst poprawa sylwetki, podkreślenie mięśni.
Oto co robię, aby osiągnąć mój cel:

TRENING.

Ćwiczę dwoma zestawami A i B naprzemian codziennie.

Zestaw A:
1. Około 6 serii po 10 pompek przy pomocy uchwytów w różnych rozstawach ramion, z nogami na podłodze i na podwyższeniu.

2. ABSII na brzuch.

Zestaw B:
1. Trening z hantlami na barki: wyciskanie siedząc, wznosy bokiem i przodem. Około 6 serii po 15 powtórzeń.

2. Około 3 serie po 12 powtórzeń unoszeń hantli na biceps, czasem w podporze o kolano.
Między seriami na biceps wplatam 2 serie po 25 powtórzeń brzuszków.

3. Bieg około 35 - 40 minut.

Czasami podciągam się na drążku, około 3 razy w tygodniu 3 serie po 10 powtórzeń szerokim nachwytem

Jeśli chodzi o dietę to ograniczyłem do zera słodycze, nie piję napoji gazowanych, jem mniej i staram się jeść ostatni posiłek przed godziną 20 i częściej wcinam jakieś ważywa czy owoce. Nie jem również tłustych potraw. :)

Czy tym pseudo treningiem coś mogę osiągnąć? :)







Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2012-03-18 22:36:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie cwicz codziennie i na jednym treningu rob cale cialo.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
3 lata na forum i taki plan...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3276
Plan... To żaden plan. :) Chcę poprostu wyglądać estetycznie. Nie chcę być potężny, nie chcę wyglądać jak kulturysta, tylko jak atleta bardziej. :) Zdrowa i sportowa sylwetka. :)

Cztałem już trening Mawashiego i nie przypadł mi do gustu, ponieważ nie mam czasu na treningi, które trwają około godziny. Mój pseudo zestaw trwa około pól godziny, a kiedy biegam całość trwa góra 50 minut.
Byłem poprostu ciekaw, co myślicie o moim PSEUDO PLANIE. :)
Dodam tylko, że trenuję już tak około 3 tygodnie i widzę znaczną poprawę w kształcie klatki piersiowej i brzucha. Waga spadła o 2kg. :)
Pozdrawiam. :)

Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2012-03-19 14:25:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38975
No właśnie i tutaj jest różnica między chcieć , a mieć . Pomiędzy tym wszystkim jest jeszcze ciężko zapracować. A odnosnie wyglądu , to bądź spokojny przy taki ćwiczeniu nie będziesz "piękny i ogromny" ehheh , także nie ma co się bać o kulturystyczny wygląd . A napewno przy pomocy planu mawashiego , fbw czy innych dobroci ( wystraczy poszukać ) osiągniesz swój cel alteltycznej sylwetki. Do tego dodam , że 30 min treningu 3x w tygodniu to może być troszkę przymało :) Wystarczy 1x h , trzy razy w tygodniu i całkiem dobrze na tym wyjdziesz. oczywiście pod warunkiem trzymania michy . Pozdro i powodzenia

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3276
Ale ja ćwiczę codziennie, a nie 3 razy w tygodniu po 30 minut. ;)
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Byłem poprostu ciekaw, co myślicie o moim PSEUDO PLANIE. :)

dobrze że nazywasz rzeczy po imieniu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3276
Hehehe... Bo cwiczylem kiedys splitem, bardzo dlugo robilem FBW i bylem dosc zadowolony. To byly plany. :) Teraz juz nie cwicze na silowni - nie mam tyle czasu dlatego chce dorywczo sobie potrenowac w domu. Mam chwile - cwicze. Na tej zasadzie. :)

Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2012-03-19 22:45:35

Zmieniony przez - emaks03 w dniu 2012-03-19 22:46:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata stop, biceps stop - jak ruszyć ? pomocy

Następny temat

Treningi w domu i nie tylko

electro
Polecane artykuły