SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Próba powrotu do formy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2480
marsyl1976
DARNOK35 na etapie początkowym warzywa nie są u mnie głównym źródłem węglowodanów.



Marcin - poowdzenia! Bede kibicował.
Wg mnie dobrze robisz, ze nie wliczasz warzyw do bilansu. Liczba weglowodanow z warzyw jest chyba bardzo znikoma.... i na nasyzm etapie nie ma wiekszego znaczenia...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15272
PONIEDZIAŁEK - Dzień 1 27 luty

No to zaczynam. Trening siłowy poszedł bardzo dobrze ale wyszedłem padnięty, co do aerobów było strasznie, 10 minut i myślałem, że wypluje płuca. No nic z czasem będzie lepiej. Dieta utrzymana na 100%.

TRENING

Wyciskanie na płaskiej 12,10,10,10
Pompki na poręczach 10,10,8
Wyciskanie na skosie 10,10,8,6
Rozpiętki na płaskiej 12,10,10,8
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 12,10,10,6
Uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej 10,10,10
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy 10,10,8
Po treningu orbitrek 10 min.

SUPLEMENTACJA

Kreatyna, glutamina, witaminy, omega3, ZMA, czosnek

DIETA

Placek
Płatki + białko
Ryż z kurą + warzywa
Ryż z kurą + warzywa
Białko + banan
Twaróg z rzodkiewką + oliwa








Zmieniony przez - marsyl1976 w dniu 2012-02-28 12:12:08

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15272
WTOREK - DZIEŃ 2 28 luty

Dzień prawie nie treningowy. Zakwasy na klatce i brzuchu po poniedziałku. Dieta ok.

TRENING

orbitrek 10 min

SUPLEMENTACJA

Kreatyna, glutamina, witaminy, omega3, ZMA, czosnek

DIETA

Placek
Płatki + białko
Ryż z kurą + warzywa
Ryż z kurą + warzywa
Białko
Twaróg z rzodkiewką + oliwa

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15272
ŚRODA - Dzień 3 29 luty

Trening siłowy poszedł ok, aczkolwiek z lekkimi zadyszkami. Jedynie problem był z podciąganiem ale kumpel pomagał więc jakoś poszło.
Po treningu wszedł orbitrek. W związku z tym, że kondycja cały czas woła o pomstę do nieba, zastanawiam się czy w dni bez treningu siłowego nie wprowadzić orbitreka dwa razy, np. rano i wieczorem. Może to by poprawiło trochę wydolność.

TRENING

Ściąganie linki do klatki 15,15,15,10
Podciąganie na drążku do karku 5,5,4
Podciąganie końca sztangi w opadzie 15,15,12,10
Przyciąganie linki wyciągu dolnego 15,15,12,10
Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 15,15,12,10
Prostowanie ramion na wyciągu 15,15,10,10
Pompki w podporze tyłem 15,12,10,10

SUPLEMENTACJA

Kreatyna, glutamina, witaminy, omega3, ZMA, czosnek

DIETA

Placek
Płatki + białko
Wołowe z kaszą + warzywa
Wołowe z kaszą + warzywa
Białko + banan
Twaróg z rzodkiewką + oliwa


CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening 2x na dzien na orbitreku raczej niczego nie poprawi a moze jeszcze gorzej zadzialac wg mnie. Mysle ze moze jednak skoro masz takie problemy z kondycja powinienes zaczac robic nieco okrojona wersje ACT + trening aerobowy albo nawet skupic sie na poprawie kondycji narazie. W sumie to faktycznie kondycja bardzo slaba. Zamiast orbitreka zastosuj moze szybkie marsze przeplatane z truchtem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15272
Te marsze przeplatane truchtem brzmią dobrze,zastosuję. Tym bardziej, że na wiosnę będzie więcej okazji. Co do treningu ACT to na razie nie mogę go zastosować bo nie chodzę na profesjonalną siłownię. Myślę, że z czasem musi coś ruszyć.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
najwazniejsze-nie przesadzac na poczatku-jest to pulapka,w ktorą wielu wpada -konczy sie to rezygnacja z treningów,zniecheceniem i brakiem wyników.

wszystko wymaga czasu i dobre checi z poczatku, tego czasu nie skrócą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15272
Wiadomo, chciało by się jak najszybciej ale tak jak mówisz małymi kroczkami a systematycznie i efekty muszą przyjść.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co ? Ja sie tak zastanawiam: jak odstawienie tych supli wplyneloby na Twoja wydolnosc? Osobiscie nie uzywalem i nie uzywam zadnych suplementow. Kiedys na poczatku swojej drogi z odchudzaniem sprobowalem L-karnityny. Efekt byl odwrotny od deklarowanego dla tego srodka: nie wzrost tylko spadek wydolnosci do tego stopnia ze nie moglem 45 min. na rowerze krecic stacjonarnym, a wczesniej bez problmu szlo !!!

Mozesz sprobowac 2 tygodnie np. bez tych wspomagaczy pocwiczyc i samemu sprawdzic ? Kto wie ...
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
l-karnityna jedynie prozdrowotnie
a tak to szkoda kasy

glutamina to samo - tyle badań naukowowych się pojawiło na temat placebo tego suplementu
- ale niektórzy i tak dalej napełniają producentom kieszenie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyszne i zdrowe - moje kuchenne szaleństwa!

Następny temat

Nadciśnienie tętnicze - profilaktyka

electro
Polecane artykuły