SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

proszę o ocenę mojego treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witam. Mój staż na siłowni wynosi około roku. Wymiary wzrost 178 cm ,waga 83 kg, obwód bicepsa 40,5 cm, rekord wyciskania na ławce prostej 110kg , barki 75kg.
Jestem na siłowni 3 razy w tygodniu:
poniedziałek:
Klatka+biceps+brzuch
Klatka:
-wciskanie na ławce prostej 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-wyciskanie na ławce skośnej w górę 12x10x8x6 oczywiście zwiększam ciężar
-rozpiętki 12x12x12x12 ciężar ten sam
Biceps:
-uginanie ramion na gryfie łamanym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-modlitewnik gryfem prostym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-uginanie ramion chwyt młotkowy 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
Środa:
Plecy+Triceps+Brzuch
Plecy: ściąganie drążka do karku 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-Ściąganie drążka uchwytem szerokim do klatki 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru
-wiosłowanie hantlem 12x10x8x8 zwiększam ciężar
- wiosłowanie uchwytem szerokim na maszynie 12x10x8x6 zwiększam ciężar co serię
Piątek : Barki+kark+brzuch
- wyciskanie sztangi siedząc do klatki piersiowej 12x10x8x6 zwiększam ciężar
-wznos hantli przed siebie do wysokości głowy 12x10x8x6 zwiększam co serię ciężar
-wznosy hantli na boki 12x10x8x6 również zwiekszam
-arnoldki 12x12x12x12
Brzuch robię 3 razy w tygodniu po treningu z przerwami miedzy seriami po max 1 min . standardowe spięcia 4 serie po 25-30 razy , skrętoskłony na napiętym brzuchu na ławce 4x50, unoszenie nóg wisząc jakoś tak się to pisze
proszę o podpowiedzi na temat treningu i mam takie małe pytanie czy jeśli przy takim treningu robię brzuch czy jest możliwość wyrzeźbienia go ? Zamierzam dorzucić jeszcze bieganie 40 min po każdym treningu

Patryk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomyliles dzialy: to dzial dla zaawansowanych a nie poczatkujacych. Cofnij sie do dzialu dla poczatkujacych i doczytaj co trzeba. Wszystko do znudzenia jest opisane.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
a nogi gdzie? arnoldki nie potrzebne jak jedziesz wyciskanie,szrugsy dolóż.

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
zapomniałem dopisać triceps ;/ a wiec tak prostowanie ramion na wyciągu nachwytem 12x10x8x6 zwiększam ciężar -wyciskanie francuskie 12x10x8x6 zwiększam ciężar - pompki na poręczach 4 serie po 12. na nogach mi nie zależy będę robić jeżdżąc rowerem

Patryk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
robię sztrugsy tylko zapomniałem napisać;p

Patryk

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
nogi radzilbym robic,ogolnie troche duzo tego ale przejdzie pompki na poreczach rob na maxa a nie ze 12 powt. jak dasz rade 15 to zakladaj obciazenie

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29964
Chcesz oceny treningu to proszę bardzo
1/10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
chciałem ocenę i jakieś podpowiedzi

Patryk

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie napisałeś jaki jest cel treningu? Na pierwszy rzut oka widzę, żle dobrane proporcje w liczbie serii na poszczególne grupy mięśniowe, np. na klatkę robisz 12 serii i to jest ok, ale w związku z tym na biceps nie możesz robić tyle samo serii, bo to mniejsza grupa mięśniowa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2784
kazdy poczatkujacy tak robi to sa proste bledy pisalem mu ze za duzo tego. ale i tak to nie jest taki najgorszy plan jaki widzialem

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
a ile na male grupy mięsniowe robi się serii ?

Patryk

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Treningu nóg nie napisałeś....na pewno to jakieś przeoczenie.Więc szybko je uzupełnij,jeżeli zależy ci na szybkiej podpowiedzi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie panowie.

Następny temat

ocena treningu - Tomek

electro
Polecane artykuły