Witam. Mój staż na siłowni wynosi około roku. Wymiary wzrost 178 cm ,waga 83 kg, obwód bicepsa 40,5 cm, rekord wyciskania na ławce prostej 110kg , barki 75kg.
Jestem na siłowni 3 razy w tygodniu:
poniedziałek:
Klatka+biceps+brzuch
Klatka:
-wciskanie na ławce prostej 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-wyciskanie na ławce skośnej w górę 12x10x8x6 oczywiście zwiększam ciężar
-rozpiętki 12x12x12x12 ciężar ten sam
Biceps:
-uginanie ramion na gryfie łamanym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-modlitewnik gryfem prostym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-uginanie ramion chwyt młotkowy 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
Środa:
Plecy+Triceps+Brzuch
Plecy: ściąganie drążka do karku 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-Ściąganie drążka uchwytem szerokim do klatki 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru
-wiosłowanie hantlem 12x10x8x8 zwiększam ciężar
- wiosłowanie uchwytem szerokim na maszynie 12x10x8x6 zwiększam ciężar co serię
Piątek : Barki+kark+brzuch
- wyciskanie sztangi siedząc do klatki piersiowej 12x10x8x6 zwiększam ciężar
-wznos hantli przed siebie do wysokości głowy 12x10x8x6 zwiększam co serię ciężar
-wznosy hantli na boki 12x10x8x6 również zwiekszam
-arnoldki 12x12x12x12
Brzuch robię 3 razy w tygodniu po treningu z przerwami miedzy seriami po max 1 min . standardowe spięcia 4 serie po 25-30 razy , skrętoskłony na napiętym brzuchu na ławce 4x50, unoszenie nóg wisząc jakoś tak się to pisze
proszę o podpowiedzi na temat treningu i mam takie małe pytanie czy jeśli przy takim treningu robię brzuch czy jest możliwość wyrzeźbienia go ? Zamierzam dorzucić jeszcze bieganie 40 min po każdym treningu
Jestem na siłowni 3 razy w tygodniu:
poniedziałek:
Klatka+biceps+brzuch
Klatka:
-wciskanie na ławce prostej 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-wyciskanie na ławce skośnej w górę 12x10x8x6 oczywiście zwiększam ciężar
-rozpiętki 12x12x12x12 ciężar ten sam
Biceps:
-uginanie ramion na gryfie łamanym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-modlitewnik gryfem prostym 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
-uginanie ramion chwyt młotkowy 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru przy każdej serii
Środa:
Plecy+Triceps+Brzuch
Plecy: ściąganie drążka do karku 12x10x8x6 + zwiększanie ciężaru
-Ściąganie drążka uchwytem szerokim do klatki 12x10x8x6 +zwiększanie ciężaru
-wiosłowanie hantlem 12x10x8x8 zwiększam ciężar
- wiosłowanie uchwytem szerokim na maszynie 12x10x8x6 zwiększam ciężar co serię
Piątek : Barki+kark+brzuch
- wyciskanie sztangi siedząc do klatki piersiowej 12x10x8x6 zwiększam ciężar
-wznos hantli przed siebie do wysokości głowy 12x10x8x6 zwiększam co serię ciężar
-wznosy hantli na boki 12x10x8x6 również zwiekszam
-arnoldki 12x12x12x12
Brzuch robię 3 razy w tygodniu po treningu z przerwami miedzy seriami po max 1 min . standardowe spięcia 4 serie po 25-30 razy , skrętoskłony na napiętym brzuchu na ławce 4x50, unoszenie nóg wisząc jakoś tak się to pisze
proszę o podpowiedzi na temat treningu i mam takie małe pytanie czy jeśli przy takim treningu robię brzuch czy jest możliwość wyrzeźbienia go ? Zamierzam dorzucić jeszcze bieganie 40 min po każdym treningu
Patryk
Krzysztof Piekarz
