Siema.
Gdybym rozciągał regularnie palce itp. to udałoby mi się tak te ścięgna ukształtować, żebym umiał "wyginać" palce. Czy przez rozciąganie zmienię kształt ścięgien ?
Trenuję kręcenie długopisem tak samo jak ćwiczę w domu i uprawiam mma. Tylko chciałbym umieć wyginać palca serdecznego. Zawsze jak zginam małego to zgina mi się też serdeczny i właśnie o to chodzi, że chce mieć tak żeby mi się nie zginał.
Więc pytam się czy rozciągając paluchy zmienię kształt ścięgien czy jak to nazwać.
ps: jeśli zły dział to przepraszam
Gdybym rozciągał regularnie palce itp. to udałoby mi się tak te ścięgna ukształtować, żebym umiał "wyginać" palce. Czy przez rozciąganie zmienię kształt ścięgien ?
Trenuję kręcenie długopisem tak samo jak ćwiczę w domu i uprawiam mma. Tylko chciałbym umieć wyginać palca serdecznego. Zawsze jak zginam małego to zgina mi się też serdeczny i właśnie o to chodzi, że chce mieć tak żeby mi się nie zginał.
Więc pytam się czy rozciągając paluchy zmienię kształt ścięgien czy jak to nazwać.
ps: jeśli zły dział to przepraszam
Krzysztof Piekarz

daj se siana bo nabawisz się niepotrzebnych kontuzji, a MMA chyba dlA Cb teraz jest dosyć ważne. Skup uwagę na tym co robisz, radzę Tobie 