SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, mam pytanie jak rozciągnąć mięśnie ud, pośladków łydek ???
Dokładnie chodzi mi o plan ćwiczeń który można szybko wykonać w domu jakieś 15-30 min .
Jak ktoś by był tak miły i napisał mi te ćwiczenia to był bym bardzo wdzięczny.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414


.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko tyle ??? a jeszcze coś bym prosił ??
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Idziesz na latwizne i to bardzo.
Masz atlas, duzo innych stron czy ksiazki - mozesz chyba wydac 30 zl..
Jest bardzo duzo cwiczen na rozciaganie m. nog i posladkow. Ale podstawowe znajdziesz w atlasie.
Czemu chcesz sie rozciagac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę się rozciągać dlatego:
1.Chcę jeszcze trochę urosnąć by mięśnie nie trzymały kości .
2.Trenuję XMA rozciąganie jest w tym bardzo ważne bo bym nic nie zrobił żadnego tricku tylko same gleby liczył
3.Trochę rozciągania nikomu nigdy nie zaszkodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Kup sobie książkę jakiegoś Jogina. Przeczytaj i zacznij ćwiczyć jogę, dzięki temu będziesz bardzo dobrze rozciągnięty.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam trening siłowy rozpisany na 5 dni więc to rozciąganie ma być w roli ścisłości taką wiśnią na torcie.
OK sory za ten temat moja wina przyznaje się bez bicia w ATLASIE ĆWICZEŃ jest rozciąganie !!!
Wszystkim wam przyznaje SOCZEK za to że jesteście skorzy do pomocy, i chwała wam za to !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada

Następny temat

6-ciopak na brzuchu

WHEY premium