SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wzmocnić kości palców

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 557
Witam,
postanowiłem zacząć robić pompki na palcach, ale nie jestem w stanie zrobić poprawnej (opieram sie na kolanach). Macie jakieś pomysły jak wzmocnić kości palców ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 8 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29812
zaprzestac masturbacji, przeciez skad by sie wzielo powiedzenie "miękkie paluchy od walenia gruchy", chesz miec twarde to nie wak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 557
chesz miec twarde to nie wak- o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 266
Mi pomógł zwis na palcach, a później na samych palcach jednorącz. Jednak sam zwis nie wzmocni kciuka, aczkolwiek możesz spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2147 Napisanych postów 29804 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 265103
od wzmacniania kości to jest dieta

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-02-15 21:58:29

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 8 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29812
mich98
chesz miec twarde to nie wak- o co ci chodzi

to nie wal wiadomo czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5689
Zwis na drazku ja tylko to roblem, a teraz robie pompki na 2 palcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1912
tak jak QUEBLO napisał podstawą mocnych/zdrowych kości jest dieta, a samo robienie pompek na palcach zależy od siły palców i całej dłoni oraz techniki - kiedyś robiłem (obecnie już nie) takie pompki i wiem że wiele zależy jak ustawisz palce: po pierwsze jak najszerzej ustaw place a po drugie nie ustawiaj końców palców/opuszków pod kątem prostym do podłogi tylko pod katem

Z nauk mistrza: "[...]twarz jest bardziej miękka od ściany[...]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
andrzej13207 dzienki nie wiedziałem, dieta??? możesz trochę rozwinąć wątek, mam pić więcej mleka czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5689
Wapń, jedz danonki i nabiał ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1912
@up dokładnie, chodzi o zdrową zbilansowaną dietę, tak jak w podstawówce uczyli o piramidzie jedzenia :D w końcu nauka się na coś przyda co?

Z nauk mistrza: "[...]twarz jest bardziej miękka od ściany[...]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń i zmiany w treningu

injelly