Witam zaczolem niedawno cykl na napalmie i tri anabolu. Mysle zeby dokupic jakies bialko i aminokwasy aby brac w dnt.Prosze o podpowiedzi ktore beda najlepsze i jak dawkowac. Z gory txc :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
W dnt nic.
Co do bcaa - przed/w trakcie treningu na masię ok, na redukcji po treningu również jak najbardziej
Co do bcaa - przed/w trakcie treningu na masię ok, na redukcji po treningu również jak najbardziej

...
daj te bcaa tylko przed treningiem
ew. jeszcze w trakcie treningu
Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-09-26 20:30:58
ew. jeszcze w trakcie treningu
Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2011-09-26 20:30:58
NAJCZĘŚCIEJ POLECANE SUPLE !!!
http://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html
NIE WIESZ JAKI CYKL SOBIE UŁOŻYĆ? ZAJRZYJ
-http://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html
...
bcaa https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_PURE_BCAA-opis26689.html
bialko kupuj jak potrzebujesz uzupelniac niedobory bialka w twojej diecie
bialko kupuj jak potrzebujesz uzupelniac niedobory bialka w twojej diecie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
KOLEJNY CYKL......CO DO STORMA..??
Następny temat
Krzysztof Piekarz
