Witam , jako że nie mam siłowni w domu a chcę poprawić swoją Klatkę piersiową. Inne partie ćwiczę hantlami ale są one lekkie i na wyciskanie się nie nadają bo nawet trochę się nie męczę. Najlepszym ćwiczeniem moim zdaniem są pompki. Czy mógłbym ułożyć plan treningowy na klatkę tylko z pompkami ? np.
1.Pompki klasyczne 4x10
2.Pompki z nogami wyżej 4x10
lub jeszcze inne rodzaje.
Co myślicie o tym ćwiczeniu ? Będą jakieś rezultaty ? Proszę o pomoc.
Zmieniony przez - Messi1995 w dniu 2011-09-16 18:07:19
1.Pompki klasyczne 4x10
2.Pompki z nogami wyżej 4x10
lub jeszcze inne rodzaje.
Co myślicie o tym ćwiczeniu ? Będą jakieś rezultaty ? Proszę o pomoc.
Zmieniony przez - Messi1995 w dniu 2011-09-16 18:07:19
Krzysztof Piekarz


a wielu pracujących ma czas aby ćwiczyć 