Witam.
Mam 22 lata,waze 96kilo przy wzroscie 172cm, Od dwoch miesiecy sporo cwicze na silowni, jednak stracilem tylko okolo 1,5-2kilo a
spodziewalem sie ze zejdzie wiecej.
Bardzo duzo tluszczu mam na brzuchu,inne partie ciala sa w normie.
Moj trening na silowni -(3,4 razy na tydzien)
rower - spalanie kalorii i poprawienie wydolnosci
50-60 minut ~ 300-400kcal
cwicze tez brzuch,plecy i bicepsy. ~ 250-350kcal
staram sie spalac wiecej niz 700kcal na sesje.
Prosze dajcie mi jakies sugestie,jakas specjalna dieta,fat burnery,czy moze mam po prostu wiecej cwiczyc?
Mam 22 lata,waze 96kilo przy wzroscie 172cm, Od dwoch miesiecy sporo cwicze na silowni, jednak stracilem tylko okolo 1,5-2kilo a
spodziewalem sie ze zejdzie wiecej.
Bardzo duzo tluszczu mam na brzuchu,inne partie ciala sa w normie.
Moj trening na silowni -(3,4 razy na tydzien)
rower - spalanie kalorii i poprawienie wydolnosci
50-60 minut ~ 300-400kcal
cwicze tez brzuch,plecy i bicepsy. ~ 250-350kcal
staram sie spalac wiecej niz 700kcal na sesje.
Prosze dajcie mi jakies sugestie,jakas specjalna dieta,fat burnery,czy moze mam po prostu wiecej cwiczyc?
Krzysztof Piekarz