cristal224
zaczales od dupy stroony-jak zwykle.
najpierw ogarniasz trening tak,aby byl progresywny,tzn. umozliwial systematyczny wzrost obciazen,do tego ogarniasz zarcie w taki sposob,aby waga zaczela lekko isc w gore,ogarniasz takze nawyki regeneracyjne(sen).
jesli dzieki zgraniu tych 3 najwazniejszych elementow jestes w stanie isc do przodu-rozwijac sie....WTEDY MOZESZ- wcale nie musisz- pomyslec o jakiejkolwiek suplementacji.
wczesniej-szkoda gazu,pradu....i twojej kasy.
w najlepszym przypadku pacjentowi zajmuje to KILKA MIESIECY.
W NAJLEPSZYM!
....a niektorzy potrzebuja paru lat,nim takie podstawy do nich dotra....a jeszcze niektorzy-cale swoje zycie pakera.
jedynym suplementem,ktory bedzie mial zastosowanie w przyszlosci jest
kreatyna z tego twojego magicznego zestawu.
reszta - do kosza lub jako prezent dla wroga.