SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gainer 737+Creatine mega caps 1250+testosterol 250

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
witam jestem nowy na forum i w temacie, zaczynam ćwiczyć mam do dyspozycji gainer 737+Creatine mega caps 1250+testosterol 250 i domowa siłownię,mam 21lat i ważę ok 70 kg,184cm chciałbym nabrać masy i jakoś wyglądać bo jestem chudy ,mógłby ktoś mi powiedzieć czy to dobre odżywki i jak ćwiczyć?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
cristal224

mowisz i masz!

zestaw linkow na dobry poczatek:

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny_:_-t742268.html

CZYTAJ WSZYSTKO DOKLADNIE I UWAZNIE.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3926
jak dopiero zaczynasz to zacznij od diety. Suple odstaw bo póki co bez tego będziesz rósł.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
nie napisałem wszystkiego,pisząc zaczynam chciałem powiedzieć ze ćwiczę co 2 dzień od miesiąca i brałem HI TEC Gluta Fusion 200 kap i testosterol 250.
codziennie 5 kapsułek gluta fusion +4 kapsułki testosterol 250
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37030
dieta jest? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
staram się jeść makaron,kasze i właściwie to chyba wszystko poza tym jem więcej niż kiedyś, mógłbyś napisać jakąś dietę?
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32316
Myślałem że najpierw się zaczyna ćwiczyć a później kupuje suplementy a tu widzę że co niektórzy robią na odwrót.
Gainera możesz zostawić jako UZUPEŁNIENIE diety
Kreatyne odstaw a te testosterol itp to strata pieniędzy.
Jak do tej pory ćwiczyłeś? poczytał o FBW może na początek...

staram się jeść makaron,kasze i właściwie to chyba wszystko poza tym jem więcej niż kiedyś, mógłbyś napisać jakąś dietę?
dietę sobie musisz ułożyć sam, masz do tego różne kalkulatory. Każdy organizm jest inny, lubi co innego, ma inne ograniczenia finansowe.

Zmieniony przez - messsi w dniu 2011-09-06 21:43:13
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jedyne na razie co ci się udało to wywalenie kasy w błotko, testosterol 250 fajnie brzmi co i nic poza tym. gainer 737 gorzej są lepsze, kreatyna nie dla Ciebie z tym stażem, a zamiast testosterolu 250 kup sobie płatki owsiane i jajka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
no zrobiłem na odwrót ale niema mi kto doradzić,,,do tej pory brałem codziennie 5 kapsułek gluta fusion +4 kapsułki testosterol 250 ćwiczyłem co 2 dni po godzinie podnoszenie sztangi,przysiady,barki,i biceps wszystkie ćwiczenia 4 serie po 10 razy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32316
czyli widzę że dużo pracy przed Tobą jeśli chodzi o wiedzę.
Skup się na odżywaniu ale nie takim na oko bo pewnie Ci się tylko wydaje że dobrze jesz.
Poczytaj o FBW i ćwicz na ćwiczeniach złożonych (Przysiad, MC, Wiosłowania, Wyciskania, Podciągania).

"biceps wszystkie ćwiczenia"
Wszystkie ćwiczenia z atlasu?

Zmieniony przez - messsi w dniu 2011-09-06 21:50:16
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
cristal224


zaczales od dupy stroony-jak zwykle.

najpierw ogarniasz trening tak,aby byl progresywny,tzn. umozliwial systematyczny wzrost obciazen,do tego ogarniasz zarcie w taki sposob,aby waga zaczela lekko isc w gore,ogarniasz takze nawyki regeneracyjne(sen).
jesli dzieki zgraniu tych 3 najwazniejszych elementow jestes w stanie isc do przodu-rozwijac sie....WTEDY MOZESZ- wcale nie musisz- pomyslec o jakiejkolwiek suplementacji.
wczesniej-szkoda gazu,pradu....i twojej kasy.

w najlepszym przypadku pacjentowi zajmuje to KILKA MIESIECY.

W NAJLEPSZYM!

....a niektorzy potrzebuja paru lat,nim takie podstawy do nich dotra....a jeszcze niektorzy-cale swoje zycie pakera.

jedynym suplementem,ktory bedzie mial zastosowanie w przyszlosci jest kreatyna z tego twojego magicznego zestawu.

reszta - do kosza lub jako prezent dla wroga.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
może napiszcie jakie ćwiczenia mam wykonywać jakiś plan treningów czy coś,dietę właśnie szukam;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW ujdzie?

Następny temat

Split na mase do oceny.

electro
Polecane artykuły