SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na sześciopak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
Witajcie, mam pyt chcąc uzyskać płaski wyrzeźbiony brzuch to jakie ćwiczenia najbardziej polecacie 6 weidera czy może jakiś własny plan np ; brzuszki , scyzoryki ,pompki itd ? i czy warto odrazu narzucić cięższy plan np 50 brzuszków itd czy stopniowo ćwiczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
Nie myśl że pograsz w piłkę 2 razy w tygodniu i to załatwi sprawę,polecam lekturę

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html

i wypełnij ankietę

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 15 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8546
Jak chcesz uzyskać płaski brzuch to musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową zalegającą w tymże miejscu. Ćwiczeniami na brzuch tego nie spalisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3480
Brzuch to stabilizator ciała, najlepiej wytrenujesz go robiąc jakiś plan uwzględniający ciężkie ćwiczenia wielostawowe. Wytrenowanie to pierwsza kwestia, ale nawet najlepszy brzuch może być średni, jeśli zalega na nim ciąża spożywcza :P

Wniosek:
Chcesz mieć kaloryfer? Ćwicz całe ciało i zredukuj tłuszcz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
ja mam ułozony plan treningowy :) brzuch ćwicze 3 razy w tygodniu inne częśći ciała raz w tyg. oprócz tego jem dobrze i uprawiam sporty zespołowe . i czy lepiej ćwiczyć ciężej odrazu czy stopniowo zwiększać trening np dziś 10 brzuszków jutro 20 itd ? dodam że jestem ektomorfikiem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2525
masz ułożony, że sam układałeś? trening raz w tygodniu? może za parę lat uzyskasz brzuszek jak dobrze pójdzie, a dieta co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3480
Zajmij się lepiej jakimś planem FBW, poczytaj o tym, nie dla Ciebie jest split 1 partia w tygodniu. Daj sobie spokój z brzuszkami. Wypełnij ankietę w postach podwieszonych, to się dowiemy o tobie coś więcej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
nie trening raz w tygodniu tylko trening poszczególnych części ciała raz w tyg. np jednego dnia biceps i cos jeszcze innego klata i triceps itd z tego co czytałem brzuch należy trenować trzy razy w tyg.nie myślcie że ja chce osiągnąć jakieś efekty kulturystyczne ale jeszce większe niż teraz mam a już jest nawet ładnie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
Pokaż najlepiej ten plan...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
PON dzień treningowy plecy i biceps
rozgrzewka 15 pompek szybkie tempo
15 pajacyków
10 szybkich ściągnięć rąk do tułowia
1.ćw. plecy atlas ćwiczeń (dowolne ćwiczenie)
2.ćw. wiosłowanie hantelkami
3.ćw. podnoszenie się na drążku w uchwycie neutralnym
1.ćw wyginanie ramion ze sztangielkami
2.ćw młotki
3.ćw uginanie ramion w siadzie,podparte o kolano
WT dzień nietreningowy
ŚR triceps i klatka
rozgrzewka podobna do pierwszej
1.ćw. francuzy zza głowy
2.ćw prostowanie przedramion
3.ćw francuzy ze sztangielkami
czw. ćwiczenia na brzuch : brzuszki , scyzoryki,rowerek,podciagnie kolan w siadzie i utrzymanie przez conajmniej 3 sek,pompki,półbrzuszki
PT brzuch i barki
1.ćw arnoldki
2.ćw. unoszenie sztangielek bokiem w górę
3ćw.podciąganie sztangielek wzdłóż tułowia
sobota i niedziela ćwiczenia na brzuch tak jak w czwartek.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
a nogi?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
na nogi są zawearte w treningach na brzuch np rowerek , i trzymanie nog w powietrzu , sporty zespołowe uznaje jako trening na nogi.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę, rzeźbę, split, fbw.

Następny temat

suplementacja co+co

electro
Polecane artykuły