Szacuny
0
Napisanych postów
74
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1572
Waga: 58
Wzrost: 170
reszta w profilu
Typ bud: ekto
Cel: masa
Tremomg: Split 3x
Suple do cyklu: Pure creatine, 100% Pure Power, Mass Activator, Mass UP.
Szacuny
431
Napisanych postów
56364
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
184874
niedobór błonnika
brak warzyw
gainer tylko pop treningu
unikaj wędlin przetworzonych produktów.
Dieta jest cała do zmiany praktycznie!
Przeczytaj temat dieta ułóż sam. wtedy będziemy rozmawiali
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Zwroc uwage na inne porpwione diety w dziale i jakie zrodla skladnikow odzywczych sa tam stosowane. U Ciebie wiekszosc jest zla, albo posilek jest zle zbilansowany. Musisz dobierac dobrej jakosci zrodlo bialka, weglowdanow i tluszczy do posilku. Jedynie wyliczenia kcal i btw sa ok. Wiec tego nie zmieniaj.
Szacuny
0
Napisanych postów
74
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1572
Z po przez jakie produkty moge uzupelnic niedobor blonnika?
Warzywa jem zawsze tylko nie pisalem bo po co sie rozmieniac na drobne z warzywami jeszcze :)
Pracuje wiec nie mam wyjascia musze sobie gainerem pomoc.
Co do przetworzonych produktow jaka jest roznica? co maja mniej bialka?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Prawie kazdy pracuje. Posilek w pojemnik i po problemie. Wlasnie dlatego, ze ukladales sam zle dobrales zrodla btw. Zobacz w tematach o ukladaniu diety jakie powinno sie zastosowac. Za duzo pisania tutaj zeby Ci wymieniac.
Szacuny
0
Napisanych postów
74
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1572
Stosowalem diete wczesniej i nudne jest szamanie ciagle tego samego ;/ zygam owsem, ryzem, jajami. Dlatego sobie wybralem takie skladniki co od takich skladnikow nie zbuduje masy?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6450
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Jezeli jadles codziennie to samo to znaczy, ze nie zastosowales sie do porad urozmaicania zawartych w artykulach o ukladaniu diet. Moze zbudujesz, tego nie wiem.